Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol vannak valós kutatási...

Hol vannak valós kutatási eredmények arról, hogy a fű jótékony hatással bír?

Figyelt kérdés

Nagyon lobbiznak mellette, hogy de már pedig igen is egészséges, sok pozitív hatása van.


Tele van már velük az újság is lassan, fel-fel bukkan a hírekben is, de sehol egy hivatalos oldal mint pl kálcium & magnézium hasznosulásról, vagy hasonló vitamin-ásványi anyag kutatásokról.


A válaszolók tegyék félre a gyűlöletüket és próbálják megközelíteni a dolgot tudományosan.


Én a lustaságot tapasztaltam, pihenést és ebből a farsulás maradt meg még hetekkel később is. A rászokás még nem is lenne baj, ha tudnám hogy jótékonyabb mint amennyire káros (nagy kardió tevékenységet végzők kerüljék !! talán a sativa féléket szabad nekik is..de indicat és hybridet NEHOGY !!)



2014. okt. 1. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A rövid távú memóriára nincs jó hatással


Stressoldónak viszont jó


nem feltétlenül károsabb mint az alkohol


nagyjából ennyi! Én nem élek vele

2014. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brit tudósoktól.
2014. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Interneten hiteles anyag nincs róla. :) Milyen brit tudósosdiról beszélsz. Konkrétakat kértem kérdésben is látszik. Te pedig itt jössz a használók által jellegzetes legendákkal..
2015. jan. 8. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!