Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kutatási munkámhoz szükségem...

Kutatási munkámhoz szükségem lenne pár információra, a Frontin nevű gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom, mi a Frontin, viszont - szerencsére - soha életemben nem szedtem; Xanaxot se, meg semmi ilyesmit.


A kutatási munkámhoz (egyetemi) lenne szükség az információkra. Ismerőseim közt sincs, aki szedné, ezért gondoltam, hogy itt felrakom a kérdéseim.

A következők érdekelnének:

1. Szedtetek már be nagy mennyiségű (nem 1-2 darab, hanem 20-30 vagy még több) darab frontint? Ha igen, a 0,25ösből vagy a 0,5-ösből?

2. Ha az első kérdésre igen a válasz, voltak-e mellékhatások a nyugtató hatást, álmosságot leszámítva? (pl. fejfájás, izomgörcs, ill. ágybavizelés -> főleg ezek közül előfordult-e valamelyik)

3. Szívbetegek alkalmazhatják ezt a gyógyszert? / Van itt valaki, aki szívbeteg, és vett be Frontint?


2014. máj. 30. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Szedtem már be, a 0,25-ösből

2. Nem volt mellékhatása, csak olyan álmos lettem, hogy a világomat nem tudtam

3. Nem vagyok szívbeteg

2014. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első kettőhöz nem tudok hozzászólni, de van szívbeteg ismerősöm, aki szedi a Frontint.
2014. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kutatási munka? Itt, így? Na ne.
2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem is csak szívbeteg és valami gyógyszerbeszedéssel akarja rémítgetni a családot, arra kíváncsi vajon mennyire lesz sikeres a figyelemfelkeltő öngyilkossági kísérlete, amiért iPhone helyett GalaxyS-t kapott. :D

Egyetemi kutatáshoz minimum egy kérdőívet szokás csinálni és nem itt kell kutatni.

De hát, az ember ahol tud segít, nem igaz? :)

2014. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hektorr7 ***** válasza:

1. szedtem

2. álmosság, fáradtság, 20 óra alvás

3. nem tudom, én nem vok szívbeteg

2014. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bárzsing ***** válasza:
59%

Ne haragudj, de egy kutatásnak nem ez a menete. Legalább egy Google-s kérdőívet készíthettél volna, napok alatt szétküldözgetik az emberek a facebookon, nem egy ilyennel találkoztam már, olyan emberekét töltöttem ki, akik még az ismerőseimnek sem ismerősei. Ez az egyik.

A másik, hogy nehogy már a kutatás alanyainak kelljen megmondani, hogy szívbeteg szedheti-e a gyógyszert, ennyinek Te is utána tudtál volna nézni seperc alatt. Igen, szedhetik szívbetegek, ha épp nem fulladoznak a tüdőödémától. Súlyos légzési elégtelenséggel járó állapotokban nem javallt. Egyébként nem csak 0,25 és 0,5 van, létezik 1 mg-os kiszerelésben is.

2014. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NoDrugs ***** válasza:
És mi a kutatási munkád címe ?
2014. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen mennyiséget amit leírtál nem vettem még be. De durva szívritmuszavarom volt, amire gyógyszert is szedek. És az mellé még a frontint 0,25-ös, h ne féljek a rosszullétektől. ha ez válasznak számít. :)
2014. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!