Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismertek valakit, aki ért a...

Ismertek valakit, aki ért a kézrátételes gyógyításhoz/igazoltan tud gyógyítani? Olyasvalaki érdekelne, aki ezt a képességet felfedezte magában és természetesen használja nem pedig ilyen-olyan tanfolyamon tanulta.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, aki a tenyerét a fejem előtt elhúzva villámgyorsan meg tudta gyógyítani az elég durva fejfájásomat, amivel egyébként egész nap küszködtem volna.

Egyébként meglehetősen szkeptikus ember vagyok, neki sem hittem el, hogy ilyesmire képes, de az eredmény meggyőzött. Hasonló emberkét keresek, aki képes ilyesmire, mert a net sajnos teli van csaló szélhámosokkal. A legjobb, ha ugyanúgy saját tapasztalatról tudsz beszámolni, mint én.



2014. okt. 8. 16:23
 1/5 homo ludensz ***** válasza:
Mi lett a barátoddal,ő már nem húzogatja el a tenyerét a fejed előtt? Esetleg már nem a barátod? Talán elege lett a meglehetősen szkeptikus hozzáállásodból és odébbállt.
2014. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátom továbbra is. Nem az én hozzáállásomból lett elege, én onnantól hittem benne, más miatt hagyta abba. Kár volt gúnyolódnod, ha a kérdéshez érdemben nem tudsz hozzászólni..
2014. okt. 9. 03:07
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Nem állt szándékomban gúnyolódni és igazán sajnálom hogy a barátod abbahagyta mert számos "gyógyító" dolgozik kézrátételes technikával s talán kevesebb sikerrel.
2014. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kézrátét=energia kezelés


csak olyan betegségeket gyógyít ami magától is meggyógyul.


Az igazi gyógyuláshoz más is kell! A fejfájás csak tünet. Igaz akármilyen kézrátevő azt sem tudja azonnal elmúlasztani

2014. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Kézrátétel`= van a bioenergiával gyógyító és van a REIKI-vel gyógyító. A Reikis nem a saját gyógyítóenergiáját használja ezért ez szimpatikusabb számomra.
2014. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!