Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Candida és mályvatea?

Candida és mályvatea?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt kimutatták a candidát nálam.Aztán kikezelték,majd antibiotikumot kaptam és visszajött.Talán sikerült akkor elmulasztanom,de időnként vissza jön.Most szeretnék mályvateával méregteleníteni.Szerintetek ez a kettő hogy idomul egymáshoz?
2010. febr. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy még mindig, akkor NE IGYÁL MÁLYVATEÁT! Nagyon erős vízhajtó és hashajtó hatású.


Én csak egyszer ittam, de soha többé, egész délelőtt a vécére jártam miatta, sokszor alig értem el a csatlakozást. Méregtelenítésre inkább csalánteát iszom, de azt se terhesség alatt, mert az is vízhajtó hatású.

2010. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hónapja szültem,sajna már nem szoptatok ezért gondoltam méregteleníteni.Már kétszer csináltem mályvával.Igazán a candida-mályva kapcsolat érdekelne.
2010. febr. 3. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A mályvatea nem méregtelenít, közönséges hashajtó.nem az a méregtelenítés, hogy mindent kihajtasz magadból és kész is. És ha szoptatsz, még ne méregteleníts szerintem, mert a felszabaduló méreganyagok bekerülhetnek a tejbe. Nem biztos, de lehet.

Alapvetően napi 3-5 liter folyadék meg zöld tea (az legyen mondjuk max 1 liter az ötből) elintézi, hogy a szervezeted saját maga méregtelenítsen, ugyanis képes rá. Esetleg májregeneráló teakeveréket érdemes, és sok zöldséget. A hashajtás önáltatás és lustaság, az nem méregtelenít!!

És ha szoptatsz, akkor még semmit!

Ha megindul a méreganyagok távozása, arról tudni fogsz: pattanások, sűrűbb és sötétebb vizelet, gyakoribb wc-re járás (nem hasmenés).

Méregteleníteni lehet még testmozgással (vérkeringés fokozása) szaunával (az nagyon jó!) és tonnányi zöldséggel. De az esetek többségében az is elég, ha a szervezet mérgezését megszünteted: kevesebb hús, kevesebb cukor. remélem, sikerülni fog, de a mályvateáról nagyon lebeszélnélek, mert csak hozzászoknak a belek. Ha székletürítési gond van, egy pohár joghurtba 2 ek. darált lenmag, bioboltban lehet kapni, és másnap garantált a székelési inger, magától.

2010. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Candidára meg ezüstkolloid vagy grapefruitmag csepp, illetve teafaolajos irrigálás (hüvelyöblítés.) Öblítő pumpa van gyógynövényboltban vagy gyógyszertárban, a colpo cleaner a legjobb, abban pezsgőtabletta is van, tejsavas, visszaállítja a hüvely ph-ját. De a Floragyn is jó, vagy a Genia 95 hüvelykúp, esetleg a protexin hüvelykapszulája, bár az elég drága.
2010. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!