Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek herpesz ellen? SOS-be!

Mit tegyek herpesz ellen? SOS-be!

Figyelt kérdés
Ma jött ki a herpesz a számon és mivel pár nap múlva valentin nap nem akarok úgy kinézni mint akit szájba vertek! Jegelem meg Telviran kenőcsöt használok de van valami gyorsabb mód amitől hamarabb elmúlik?

2015. febr. 9. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én amikor érzem hogy kijön az ajkamon a herpesz, naponta többször Listerin szájvízzel kenem be az ajkam, nem csak a herpesznél. 2-3 nap alatt elmúlik.
2015. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kocuska válasza:

Szájvíz az jó megoldás lehet, mert fertőtlenít ezáltal gyorsítva az eltűnést (szerintem nem is kell nagyon más).


Ha esetleg meg nem múlna el, akkor ne félj :) Biztos gyönyörűszép vagy úgy is ^^. Amikor nekem volt tavaly ugyanígy valentin napon én teljesen úgy tettem mintha nem lenne ott, magabiztos és önmagam voltam vele is . Ne szégyelld.


Kellemes valentin-napot!

2015. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!