Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hét éves gyereknek a herpesz...

Hét éves gyereknek a herpesz ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Két évesen volt egy olyan súlyos herpesze ami az egész testén kijött. Kórházba került, és ott egy elég drasztikus beavatkozással eltüntették kb. egy hét alatt. Azóta a száján rendszeresen kijön. A patikában nem javasoltak rá herpesz kenőcsőt. Ezért sima szárítókrémmel vagy fogkrémmel kenegetjük. Immunrendszerét erősítjük, de így is mindig kijön

2015. febr. 9. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha egyszer bekerül a herpeszvírus, rendszeresen ki fog jönni(: Esetleg herpesztapasz? Bár a fogkrém tényleg az egyik legjobb. A vírus ellen meg nem tudsz mit tenni, tényleg az a jó, amit csinálsz, vitaminok, a szervezet erősítése.

Béres csepp C vitamin combót próbáltad már? Az egyik legjobb immunerősítő módszer.

2015. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamit elutasít és undorodik tőle . A szárítás nem használ , sok folyadék és természetes növényi kivonatok erősítik az immunrendszert . Melasz , méz , gyümölcsök . A tejtermékek is lehetnek ilyen hatással rá .
2015. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem most is kijött a számon egy elég csúnya herpesz, apukámtól örököltem, rendszeresen ki szokott nekem is jönni, most Herpesin tablettát szedek, lejöttem ezekről a kenőcsökről mert hozzáértem a kenőcshöz a számon kicsit a kenőcs olyan helyre ment ahol nem volt herpesz.... és már ott is kijött... A helyedben mikor elmúlt a herpesze minden nap etetnék vele 1 bármilyen gyümölcsöt csak hogy rendben legyen az immunrendszere, éppen én is azt csinálom 2 pofára tömöm a narancsot! :) Nem nagyon tudok hinni a gyógyszerekben...
2015. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!