Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen MÉREGTELENÍTŐ KÚRÁT...

Milyen MÉREGTELENÍTŐ KÚRÁT javasoltok? Ami nem túl radikális, kíméletes és munka mellett is kivitelezhető.

Figyelt kérdés
60 éves, kissé túlsúlyos, kissé elsavasodott szervezetű, ízületi panaszokkal bíró nő számára...

2015. febr. 22. 14:20
 1/8 gömbicica ***** válasza:

szerintem méregtelenitő kura nem okoz maradandóan sulycsökkenést, viszont nagyon hasznos is tud lenni. Viszont ha a kura után mindent ott folyatat az ember, ahol abbahagyta, akkor turót ér(((


elsavasodás ellen táplálkozásodon kellene változtatni -cukor kilőve,- vagy ird be gugliba savasitó élelmiszerek, mindjárt meglátod, mitől kellene távoltartani magad ) Viszont én ugy vagyok, hogy sokszor már az első falat után kialakul bennem, hogy ez nekem kell,-e vagy sem. ha nem, inkább nem eszek)


izületi panaszra pedig mozgás!!! és sulycsökkentés.

megfelelő mennyiségü VIZ ivása nagyon fontos.


gugliba kezdd el beirni, hogy méregtelenités, rengeteg oldalt dob ki. választhatsz.

2015. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szálkásító étrendet sportolással (pilates, úszás, séta) egybekötve...


ezt a savasodás, méregtelenítést meg felejtsd el

2015. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csalántea jó méregtelenítő, ízületi panaszokra is kedvező, tavasszal érdemes egyhónapos kúrát csinálni, napi 3-4 csésze naponta.
2015. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csalántea,almaecet (vértisztitó,ferőtlenítő)
2015. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

rucola


[link]

2015. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
C-vitamin (legjobb aszkorbinsav porként kérni a patikában, mert ebben nincsenek adalékanyagok). Nem csak az immunrendszert erősíti, nagyon komolyan tisztítja is a szervezetet.
2015. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a májat és a veséket, én is ezeket használom. Kiválóak.
2015. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A borsmentában lévő mentol serkenti az anyagcserét és javítja az emésztési folyamatokat. Naponta egy-két pohár mentatea ajánlott.
2015. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!