Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Talpmasszázzsal valakinek...

Talpmasszázzsal valakinek voltak "élményei" pajzsmirigy (alulműködés) kezelésében?

Figyelt kérdés
A gyógyszert amit szedek csak a laboreredményeimre van jó hatással. Sok mellékhatása van..Pl a vérnyomásom nagyon alacsony--a pulzus viszont sokszor magas..és sorolhatnám...

2015. ápr. 27. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó iegészítő kezelés szinte mindenre, de azért nem ártana tudni részleteket is a problémáról, meg rólad, (nem, kor, előzmények stb.). Talpmasszázzsal előzetes diagnózist is fel tudnak állítani, hogy esetleg hol gyanakodjon egy orvos áttételes problémákra.
2015. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Kiegészítő
2015. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
43 éves nő vagyok....Kb négy-öt éve szedek rá gyógyszert egyre erősebbet: letrox 0,75 mg. Gyakran fulladok egy minimális megerőltetéstől is...Nem vagyok kövér: 170 cm /60 kg. Állandóan éhes vagyok ha teleettem is magam még csak ennék és ennék...A libidóm a béka segge alatt van..A torkom folyamatos fáj..Sokszor rám jönnek olyan hullámok amit én egy kis túlzással kómának szoktam nevezni..Ilyenkor ha tehetem leteszem az asztalra a fejem és kiesik 15-20 perc is...Ha nem tehetem akkor olyan vagyok mint egy zombi...Ezek egyesével nem is olyan nagy problémák..csak napi szinten sokszor kellemetlen az ember napi feladatainak ellátásában....
2015. ápr. 27. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a klimax jeleit érzed.
2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is alulműködik és talpmasszőr is vagyok :)

Mindenképp jó hatással vannak az ingerek , ahogy írta az első kiegészítésnek teljesen jó.

Viszont gyógyszerváltáson elgondolkoznék, nekem az L-thyroxintól voltak ezek a tünetek, de nagyon eldurvultak. Kórházban nem akartak váltani, magánban egyből leváltották....euthyroxtól és letrox-tól semmi bajom.

2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen most keresek magán rendelést...de ez annyira bosszantó hogy mindenért magánba kell menni ha az embert azt szeretné hogy legyen valami..Köszönöm a választ - és kiegészítésként mire számíthatok? Kisebb adag gyógyszerre?
2015. ápr. 27. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Például a libidódat is megdobja a talpmasszázs. :)

Egyébként meg mozogj sokat a friss levegőn, mondjuk például járj kerékpárral.

2015. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy gyógyszermennyiségben lehessen mérni sok időnek kell eltelnie. De közérzet, mint írták libidó és mentális téren sokat javít a folyamatos "karbantartás".
2015. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B.Ági ***** válasza:
Szerintem is a természetes "karbantartás" többet ér mint a kemikáliák, főleg a szintetikusan előállított hormonok.Az emberi szervezet nem egy gép, amit egy csavarhúzóval vagy egy olajozással ott ahol nem jól működik helyre lehet hozni. Az emberi szervezetben minden mindennel összefügg.
2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!