Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Helicobacter pylori kiírtására...

Helicobacter pylori kiírtására létezik valamilyen alternatív kezelés?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egészséges immunrendszer. Kifejezetten konzervatív, alternatív megoldás.
2015. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm, hogy te milyen okos vagy!!! Hihetetlen! Nem ez volt a kérdés te lüke! Egyértelmű, hogy minden betegségnél az immunrendszer erősítése az elsődleges .....
2015. máj. 4. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az elsődleges a leantibiotikumozás.

Az alternatív kezelés, ha odafigyelsz arra, hogy jól működjön a szervezeted. Amúgy 1-2 hét alatt rendbejön, még előbb is. Hát mondjuk tőled függ.

2015. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kímélj meg a buta válaszaidtól! Egy 70 éves emberről van szó, aki már fertőzött!!!
2015. máj. 5. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Gondoltam, hogy nem egy makk egészséges 20 évesről. De mit nem értesz azon, hogy antibibiotikummal kezelik, aminek a mellékhatásait senkinél sem lehet pontosan megjósolni, lehet a gyógyszer után súlyosabb betegség alakul ki mint a helico fertőzés.


Ápolás létezik, a folyadékveszteség, ásványi anyagok, vitaminok pótlása :)


Utána néztél már, találtál bármi jobbat mint amit én írtam?

2015. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Idióta! Te csak fújod a magadét! Nem adunk neki antibiotikumot!!!! Te csak feltételezel, aztán írsz baromságokat!
2015. máj. 5. 08:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Te is feltételezed, hogy idióta vagyok. Meg amúgy mindenki csak feltételez, a világról szubjektív valóságképet alkotunk, ez a valóságunk, tehát mindenkié szubjektív. Feltételezés. Néha bejön, néha kiderül, hogy nem elég pontos a modell (jaj de mennyiszer).


Én sem tanácsolom antibiotikum adását, mivel FELTÉTELEZHETŐEN megjósolhatatlanok a pontos mellékhatásai. Én nagymamám 84 évesen túlélte az antibiotikumot, ám az idióta orvosok fél éven át tömték gyógyszerrel, mert sokáig nem találták el a megfelelőt (már ha létezik megfelelő antibiotikum.. aminek legalább van hasznos hatása is) de ugye ilyen kúra után jönnek a következő fertőzések, azokra is gyógyszer. Fél év után vége lett, és nem lett semmi komoly utána. De feltételezhető lett volna sokkal rosszabb is.


Én nagyon sok erőt és gyógyulást kívánok, ki fogja heverni!

2015. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!