Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen tönkre ment az...

Teljesen tönkre ment az életem minden területe és én is mentálisan. Mi erre a megoldás, ha van?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább. Úgy érzem nem tudok már egyedül kilépni egy szörnyű helyzetből. Van itt olyan tapasztalt, értelmes, felnőtt ember aki tudna nekem tanácsot adni, itt privátban vagy akár máshol? Ítélkezés nélkül meghallgatna? Nem hiszem, hogy egy tizen-huszonéves tudna segíteni... Köszönöm. Én egy 19 éves lány vagyok.
2015. júl. 13. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit, meghallgatlak, huszonéves vagyok,de szerintem tudnék segiteni.
2015. júl. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szívesen meghallgatlak én is, talán tudnék segíteni. De ha mégsem, már azzal is könnyebb lehet egy picit Neked ha kibeszéled magadból. Néhány nehezebb élethelyzeten már túl vagyok (33 éves vagyok)
2015. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, lány, nem tudom, mit írjak még, mert garantálni nem tudom a segítséget, de rengeteg saját tapasztalatom van. Ha írnál másnak, szerintem érdemes elküldened nekem is, hátha találunk egyezést, közös pontot.
2015. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!