Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pár hónapja kínoz a derék...

Pár hónapja kínoz a derék fájdalom, jó lehet rá a csontkovács?

Figyelt kérdés
Voltam MR-en meg minden féle vizsgálaton már, ez a folyamat több hónapja zajlik. Azt is mondák, hogy sérv, de nem régen megállapították, hogy idegbecsípődés, de nem olyan durva. Elküldtek tornára, de semmit sem ért, most megszeretném próbálni a csontkovácsot, ajánlottak is egy jót aki finom mozdulatokkal szedné ki. Nem voltam még sose, szóval kicsit tartok tőle, hogy többet árt mint használ. Szerintetek ?

2015. aug. 9. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak jó csontkovácsok és kevésbé jók. Ugyanúgy, mint az orvosok is. Nincsen nagy választás: szenvedni, vagy menni.
2015. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem lábfájdalmat (derékból sugárzót) tett már rendbe csontkovács-reflexológus, az orvosok még az okát se tudták diagnosztizálni, nem is nagyon foglalkoztak vele, még egy nyamvadt röntgent se csináltak. Ahogy az első írja, vannak jók, és vannak nem jók, aki érti a dolgát, az segíthet.
2015. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!