Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a gerincem/derekam, mit...

Fáj a gerincem/derekam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 héttel ezelőtt voltam segíteni talicskázni, és emelgetni dolgokat, és a gerincem alsó része (derekam elvileg) ha hajolok akkor húzódik, nem kimondottan fáj, de ha lehajolok érzem hogy húzódik, és azért nem túl kellemes. Az a probléma, hogy elkezdtem karatézni is, és akarok edzeni... 20 éves vagyok, nem tudom mit tegyek, elkezdtem kenegetni krémmel. el fog múlni ez vajon?! Nem tudom mi a jó neki, ha mozgatom, és maszírozom, vagy ha full békén hagyom egyáltalán ez helyre jön magától?!

2014. okt. 20. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel már 3 hete fáj,ezért mielőtt karatézni kezdenél,lehet érdemes lenne megnézetni orvossal.Kérj beutalót a házi orvosodtól az ortopédiára.Mert lehet,hogy van valami nagyobb gond ott,aminek nem tenne jót ha karatézni kezdenél.
2014. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen... Ráadásul a combom is megsérült, szóval már totál roncs kezdek lenni...
2014. okt. 20. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy becsületes (gerinces) és ne haragudj, dühöngj (derék) - ezek a lelki hátterei annak, ha ezeken a területeken sérül meg valaki -, valamint ne emeld meg Magad!

Menj el sebészhez és ortopédorvoshoz!

2014. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!