Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen házi készítményt...

Milyen házi készítményt ajánlatok miteszer ellen?

Figyelt kérdés

Már csak a házi gyógymódok érdekelnek, mert ez a sok arctisztítót illetve miteszer eltávolító nem igazán jöt be. állandóna nyomkodom, de utána vagy 4 napig tiszta vörös az orrom és hámlik is.

Nektek mi vált be? Pattanásos nem vagyok!

Köszi a választ!


2010. márc. 11. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gőzölj kamillával és utána nyomkodj,de ne a körmöddel,hanem csak az ujj hegyeddel.Mivel a gőztől kitágulnak,felpuhulnak a pólusok,így könnyebb lesz tisztítani és nem lesz piros utána az arcod.Én tegnap előtt tisztítottam az arcom és nem volt piros.Jó minimálisan igen,de elmúlt pár óra alatt.Utána tonik és hidratáló krémet használj,így nem fog hámlani az arcod.

2010. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, na ma megyek bio boltba és beszerzek kamilla teát:D
2010. márc. 12. 15:06
 3/5 anonim válasza:
Alma méz!keverd össze és kend az arcodra.nekem ez nagyon sokat segített. és még az izze is jó
2010. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, ki fogom probálni:D
2010. márc. 16. 17:50
 5/5 anonim válasza:
A 2. válaszolótol kérdezném,hogy milyen az az alma méz?nem ink almás méz? mert én is ki szeretném próbálni :)
2013. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!