Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres az arcom! Gyogysze...

Mitesszeres az arcom! Gyogyszertárban milyen készitményt lehet kapni ami jo rá? Vagy házi praktika?

Figyelt kérdés
kozmetikushoz félek elmenni az az igazság!mert még soha nem voltam sajnos!és ha meg látná a fejem biztos elundorodna!
2008. júl. 1. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorodna el, mert ez a szakmája, hidd el, látott már "cifrábbakat" is. Ha mégsem mész kozmetikushoz, mehetsz bőrgyógyászhoz, ő ír fel valamit.


Amit viszont én ajánlok: a Clean & Clear terméke, Daily Blackhead Cleaner Scrub nevet viseli. Már 1-2 nap után látható az eredménye, minden nap használható mitesszereltávolító bőrradír. Nekem bevált.

2008. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=miteszer

itt rengeteg ötlet és tanács van..

2008. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia, nekem is ilyen a bőröm, de én már egy éve járok kozmetikushoz, az első alkalom kicsit kellemetlen, de megérni, nekem már mindig azt mondja hogy elégedett az arcommal.Minden hónapban megyek egyszer, és szerintem ne félj tőle, neki ez a dolga...És nagyon jó azt érezni h nincs tele miteszerekkel az arcom! :)
2008. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én évekig jártam bőrgyőgyászhoz és irt fel mindenféle drága kencéket de semmit sem hastnálnak:S kozmetikust én is kipróbálnám de félek h egy ilyen mitteszer eltávolitó kezelésért 5000-et elkérnek:S
2008. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
dermofil paszta a pattanásos zsíros bőrre ajánlott, gyógyszertárban kapható és nem túl drága egy tégely.
2008. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kozmetikus nem undorodik ettől!

Bátran fordulj szakemberhez akár kozmetikus akár bőrgyógyász!!

Ajánlom az Ilcsi kozmetikákat. Nagyon hatásosak a zsíros pattanásos bőr kezelésében.

Gondolom fiatal vagy még...ez egy életkori sajátossága a bőrnek.

Nagyonsokat tehetsz Te is ellene pl: ne igyál szénsavas vagy alkoholos italokat. Kerüld a dohányfüstöt. A forró zsíros és fűszeres ételeket, és a koffeines italokat.

Legyél sokat szabad levegőn és rendszeresen tisztítsd le a bőröd.

Egy kozmetikus.

2008. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vichy Normaderm, és Normaderm Muit (ez éjszakai és hatásosabb)nagyon jók, bár nem olcsó, de hatásos, és egy idő után már nem is kell folyamatosan használni, mert kicsit szárít, csak időszakonként. Érdemes áldozni rá. Másrészt a sok nyomkodás egy idő után meglátszik, hiába jó a kozmetikus, az érzékenyebb bőr megérzi az állandó igénybevételt.
2008. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj a kozmetikustól. Vannak nagyon szélsőséges esetek is, úgyhogy egy kozmetikus nem szabad hogy undorodjon. (Én is láttam már sok érdekes esetet)Hidd el, nem fogod megbánni, nem mindenhol kerül 5000 Ft-ba a kezelés. A mitesszereket pedig csak így lehet eltüntetni, nem szabad hinni a reklámoknak mert gyakran többet ártanak mint használnak.

egy kozmetikus

2008. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!