Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meg lehet valakit ölni masszír...

Meg lehet valakit ölni masszírozással? Ha igen, akkor mégis hogyan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 14:33
 1/5 anonim válasza:
52%
Fogd a nagykést és masszírozd meg az élével;)
2010. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A lábujjaitól kezded, finom dögönyözéssel haladsz felfelé a combjain át a hátáig, elkalandozva a karok irányába is, majd mikor a fejéhez érsz, szorosan megmarkolod a koponyáját és egy erőteljes rántással kitöröd a nyakát.
2010. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg. Például ha olyan embert masszírozol meg, aki az egészségi állapota miatt nem lenne szabad. Vannak olyan esetek, amikor nem szabad. Ezért ajánlott a laikusoknakaz, hogy csak teljesen egészséges embert masszírozzanak, mondjuk a családon belül.


Gyógymasszőr

2010. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Masszőr masszíroz és utána fáj a fejem. De csak a hátamat masszírozza. Most már hónapok óta, de szinte semmit sem javult a hátfájásom. A nyakamat meg alig masszírozza. Egyszer mondta is, hogy valakinek akár a halálát is okozhatja a masszázs és a múltkor elkaptam egy érdekes mondatot. A páromat masszírozta. Azt mondta a masszőr, hogy: " pedig már egész csíkkal tettem bele..." ezután én beléptem, a párom pisszegett és csöndben maradtak. Nem tudom, mi lehetett az, amit én nem hallhattam ezzel a csíkkal kapcsolatban? Szerintetek? Nem tudom hova tenni ezt a mondatot magamban. Belemasszírozhatott a bőrömbe valamit, ami káros lehet? Rosszul élünk a párommal, szerintem gyűlöl és én is őt.
2010. márc. 14. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj hozzá masszásra.
2010. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!