Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nincs allergiám, mégis van...

Nincs allergiám, mégis van orrpolipom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve küszködöm a nyálkahártya megduzzadásával. Néhány éve vettem észre, hogy ez bizony orrpolip. Azóta egy darab levegőt nem kaptam. Voltam mindenféle dokinál. A legnormálisabb adott Rinocort Aqua-t, és mondta, hogy ha nincs allergiám (márpedig semmi sem vagyok allergiás), akkor ez keringési zavar miatt lehet (sosem volt ilyesmim). Egy biztos: a futás, szauna és a Buteyko-légzés nagyon jó szokott lenni, de nem múlik el teljesen az orrpolip. Szedtem egy darabig Medrolt, de azt nem lehet sokáig. Nem szeretném műttetni, mert a kiváltó okot ez nem szünteti meg...

Van valami ötletetek, mivel lehetne próbálkozni? Hallottam, hogy az akupunktúra is jó. Segítsetek...


2011. júl. 6. 12:41
 1/1 5130 válasza:
82%
Hat megmondom neked oszinten,hogy sajnallak,mert ezt szinte csak muttettel lehet ahogy tom.Nekem is regen egy nagyon kedves orvos szedte ki,de ahogy kivette azt meg ma se felejtem el.Eloszor benyomott durvan egy kenyelmetlen szekbe,az anyam pedig kivittek es akkar,hogy probalkoztam en kifutni,nem tudtam mert a kezem es a labam mind le volt kottve.De a jo hirem ezt ugy is lehet csinalni,hogy elaltatnak es akkor nem faj,mint pl.engem nem altattak el.Tartottak elem egy feher tanyert es csak egyszer azt a feher muanyag kest,felnyomtak a torkomon es csak egyszer vert keztem hanyni.De amugy nem sirtam,nem szomorkodtam,es nem ereztem semmit,ugyhogy gondolom nem fog fajni neked se.
2011. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!