Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nincs allergiám, mégis van...

Nincs allergiám, mégis van orrpolipom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve küszködöm a nyálkahártya megduzzadásával. Néhány éve vettem észre, hogy ez bizony orrpolip. Azóta egy darab levegőt nem kaptam. Voltam mindenféle dokinál. A legnormálisabb adott Rinocort Aqua-t, és mondta, hogy ha nincs allergiám (márpedig semmi sem vagyok allergiás), akkor ez keringési zavar miatt lehet (sosem volt ilyesmim). Egy biztos: a futás, szauna és a Buteyko-légzés nagyon jó szokott lenni, de nem múlik el teljesen az orrpolip. Szedtem egy darabig Medrolt, de azt nem lehet sokáig. Nem szeretném műttetni, mert a kiváltó okot ez nem szünteti meg...

Van valami ötletetek, mivel lehetne próbálkozni? Hallottam, hogy az akupunktúra is jó. Segítsetek...


2011. júl. 7. 13:15
 1/4 anonim válasza:
0%
megértem, nekem orrkutyám van...
2011. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eronne válasza:
0%
tegyel bele sponya bobot es akk kiszalad a polip
2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
csinálj szusit!
2011. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok idióta-.-

Szerintem pedig a műtét lenne a megoldás:S Mégis mi a kiváltó ok igazából? Nem igazán értettem, mert többet írtál, mint pl a keringési zavar, allergia, stb, de ha egyik sem az, akkor mégis mi? Szerintem csak a műtét van, kiszedik, aztán jó lesz, remélhetőleg nem újul ki, és addig is lehet harcolni a kiváltó ok ellen..

2011. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!