Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Válaszolnátok pár kérdésre a...

Válaszolnátok pár kérdésre a citromfűvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pánikbeteg vagyok, 19 éves.

Nem szedek semmilyen gyógyszert és nem járok se pszichiáterhez, se pszichológusoz.

A gyógynövényes dolog, nekem jobban tetszik, így olvasgattam a témában, hogy mi az ami esetleg pánikbetegségre alkalmazható.

Ezt találtam többe között: CITROMFŰ EXTRAKTUM KAPSZULA

Bár pár kérdés felmerült bennem.

Nem szeretném rendszerességgel szedni, csupán rosszullét esetén bevenni belőle. Így is lehet alkalmazni és a hatása jó?

Nincs bódító/kábító hatása?

Mennyi idő alatt hat?

Hatásos?

Milyen hosszú távon alkalmazható, abban az esetben, ha csak rosszullétek alkalmával szedem?

Nem alszok el tőle és nem is álmosít el, ugye?

Ajánlanátok vagy sem?

Tapasztalatok?

Köszönöm a válaszotokat előre is!


2015. nov. 29. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel gyógynövényről beszélünk, felesleges túldramatizálni a helyzetet. Szintén pánikbeteg vagyok, próbáltam az összes gyógynövényt, semmit nem érnek, akkor meg főleg nem, ha csak akkor veszed be, ha jön a rosszullét. Messze nem versenyezhet semmilyen szintetikus gyógyszerrel, tehát szerintem érdemes lenne legalább terápiára járnod, ha a gyógyszert nem is preferálod egyáltalán.


Gyógynövények közül ami nekem segített valamennyit, az az orbáncfű tea, jó erősre főzve, napi 2 csészével elfogyasztva.

2015. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szintetikus gyógyszerek kizárva. Még, ha beteg vagyok sem szedek gyógyszert, meggyógyulok magamtól is, nincs szükségem gyógyszerekre. Akkor valószínűleg maradok annál, ha rám jön, hogy mély levegő és próbálom nyugtatni magam. Köszönöm a válaszodat!
2015. nov. 29. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki diagnosztizálta a pánikbetegséget?

Össze lehet téveszteni a pánik rohammal, és a fóbiákkal is!

Mindegyiknek más a kezelési lehetősége, módszere.

Ha kérdésed van, írjál privátban.

2015. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!