Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Torokfájásra jó lehet a...

Torokfájásra jó lehet a vizeletterápia, mint alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
terápia
2016. márc. 8. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Marmint vizeletet inni...? Asz'szem megnyerted a het idiotaja cimet...
2016. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úristen! valaki a szádbahúgyozik???? fújjjjjjjj
2016. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért nem mész inkább orvoshoz?
2016. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
És ha azt mondaná valaki, hogy igen jó, akkor hogyan tovább? Hát, tudod fájt már nagyon a torkom, de ennyire azért még nem.:D
2016. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Saját vizeletkúráról hallottam már. Sokan, nagyon sokan csinálják. De szerintem, a placebo hatása lényeges. Mert ha a saját pisidet ismét megiszod, ha van erre gusztusod akkor már nagyon erős a gyógyulásba vetett hited is.

Bajod nem lesz tőle próbáld ki! Ha eléggé hiszel benne a torokfájásod is csillapodni fog!

2016. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, lesz tole baja. A vizelet a vesek altal kivalasztott mereg- es salakanyagokat tartalmazza, ujra meginni hihetetlen ostobasag.
2016. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Vizeletmérgezésbe még senki nem halt bele! Az orvosok sem foglalkoznak vele ilyen szinten. Aki viszont csinálja vagy csinálta, az épen azzal magyarázza a hatását, hogy már egy megtisztított elegy kerül vissza a gyomorba, amiből a káros anyagok könnyebben kiürülnek a széklettel, a sók, és hasonló vegyületek viszont hasznosításra kerülnek. De ez csak gusztus kérdése! A saját vizeletkúrának a lényege a kúraszerűség, tehát nem folyamatosan kell inni.
2016. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább sós víz vagy húsleves :)
2016. márc. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hallottam erről, de kihagynám. ( anyóstól anno vagy 30 éve )

Viszont a saját vizeletünk a kötőhártya gyulladásnál segített nekem. Vagy csak simán huzatot kapott a szemem.. Csipás volt...

Tiszta fél literes tejfölös / joghurtos pohárba a reggeli első pisit felfogni.

Kis vatta pamacs, kitörölni.

Ha újból kenni akarjuk, új vatta pamacs természetesen.

Szerintem 2 nap alatt elmúlt. Hála vagy 20 éve nem volt ilyenem.

Valamelyik " női sztár ", a száraz kezét azzal ápolta le...

2016. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Undorító! Aztán jó húgyszagú leszel, ezt ne csináld, egyátalán nem egészséges. Ennyi erővel a sz@@rodat is megehetnéd! Ha fáj a torkod akkor lándzsásutifű tea, méz, és az orvos által felírt gyógyszer(ek)-tanács(ok). Ne idd meg a saját vizeletedet, hallottam olyat, hogy a szomjazó emberek belázasodtak tőle, miután megitták.
2017. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!