Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt már valaki Dr. Medjanik...

Volt már valaki Dr. Medjanik Zoja veszprémi doktornőnél? Tapasztalatatok van, Hatásos? Hivatásos orvos? Nincs bent az Orvosi kamara névjegyzékben.

Figyelt kérdés
Http://www.medjanikzoja.hu

2016. márc. 21. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

No hallod! Ha ilyen sok helyen járt, szerintem nem lehet nagy szám, mert sehol nem becsülték meg. Ha ilyen nagymértékű tudása lenne, nem itt magyarországon telepedett volna meg! A magyar annyira birka, hogy minden maszlagot megzabál! Minden szemetet ide hord össze a szél a kárpát medencébe! Ez itt Eurázsia szeméttelepe!

"Gyógyított Argentínában - ahol férjével, Mihaillal ismerkedett meg - valamint Görögországban, Olaszországban. Egy kecskeméti katonatiszt jóvoltából került Magyarországra, Kecskemétre, Pécsre, Balatonalmádiba, Ajkára és végül Veszprémbe, ahol 1996-ban telepedett le."

2016. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Hol is szerezte az orvosi diplomáját?... Vajon miért nem honosították?... Ha nincs benne a nyilvántartásban, és a kamarában, akkor vajon hogyan dolgozhat orvosként?... Szerintem erre csak ő tudhatja a választ.
2016. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem az orvosi (egészségügyi dolgozói) nyilvántartásban - eekh.hu - és tényleg nincs benne. Tehát Magyarországon nem dolgozhat orvosként! Vajon miért nem írta meg, melyik egyetemen szerezte az orvosi diplomáját? Egy közmondás jutott eszembe: "Messziről jött ember azt mond, amit akar."
2016. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy volt-e már valaki nála? Hatásos-e? Egyébként azért nem magyarosította a diplomáját, mert itt természetgyógyászként dolgozik. Teljesen mindegy, hogy itt bent van-e már az orvosi kakara jegyzékben, mert lassan műteni kellene a lányom gerincét,ha még 10 fokot romlana a fűző meg semmit sem ért ismerősi körben sem, ott is műtét lett a vége. másik meg annyit érnek az orvosok, hogy inkább ronda jelzővel nem méltatnám őlet, ugyanis nekem kellett észrevennem a gyereken 2 hete, hogy púpja van, az iskolaorvosi vizsgálaton semit nem vettek észre. Húgom kislányát szüületése után úgy adták haza a kórházból, hogy nagy vérömleny volt születésekor a fején, agynyomás stb, azt mondták, hogy foygatékos gyereket is lehet szeretni, súlyos kétoldali idegrendzseri károsodással, szája is félre állat, tolókocsis lesz, azt mondták az orvosok. Szüleim elvitték a Dévény féle tornára, egészséges, okos kislány lett, már 10 éves. Ugyanolyan mint a társai. Őt is gyógytornász gyógyította meg, nem orvos. Úgyhogy nem is érdekel, hogy mért nem magyarosította az orvosiját, a még a híres Béky László természetgyógyász szerint is toronymagasan ver mindenkit a szaktudása, csodás gerincgyógyításai voltak. Már meg is volt az első kezelés és mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
2016. ápr. 3. 11:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet szidni az orvosokat, mert jó részük meg is érdemli, ebben igazad van. De: nem véletlenül tanulnak annyi ideig, és az ember rájuk van utalva sajnos. Más alternatíva nincs! Ha temrészetgyógyászhoz mész, az a Te bajod. Az egész egy nagy handa-banda, egy ál-tudomány, a tudatlan emberek lehúzása. Persze "csodás gyógyulások", "természetfeletti energia" és hasonló, nagyon jól hangzik, el is hiszik az emberek, de ha egyszer lenne egy átfogó kutatás, hogy ezek az ál-gyógyítók hány embert nyomorítottak meg, döbbenetes eredmény születne. Még egyszer mondom: a valódi orvosok jelentős része öntelt, pénzéhes, hatalmával visszaélő ember, de mégis ők tudnak valamit, és rájuk van utalva az ember.
2016. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A valódi orvosok jó része ne is haragudj, szart sem ér!!!!!!! Tudod, ha egy kis esze is lett volna, a gyerekem nem jutott volna el eddig!!!!! Mit mondanak, fűző, torna aztán viszlát!!!!!!!!!!! Ha nem jó, jöhet a sín, műtét!!!!! Én gyerekkoromban végiognéztem mit kínlódtak a szülkeim a húgommal, fűző, torna, persze ugyanúgy romlott, de neki nem volt ennyire rosszm a gerinc3e, mivel időben észrevették. Nem tudom neked van-e gyereked, de ha nincs, nem tudod azt, hogy milyen felelősség és milyen stressz az, hogy valakinek így van a gyereke egy szart sem érő orvos miattm, akim örülhjet annak, hogy nem üvöltöttem szét a szaros fejét vagy nem jelentettem fel, mert megérdemelkné!!!!!!! Úgyhogy nekem ne papolj az orvosokról!!!!!!!! Akihez viszem, orvos és természetgyógyász is egyben.
2016. ápr. 4. 16:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Higgadj le. Igen, van gyermekem. És én is üvöltöttem már orvossal. És én is jó részüket utálom.

De mégsem viszem természetgyógyászhoz. Mert van a tudomány és van az ál-tudomány. Aki utóbbit választja az magával szúr ki, és a szélhámosok zsebét tömi. Ennyi, befejeztem. Te dolgod, kihez viszed.

2016. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jól is teszed, mert azt kérdeztem, hogy volt-e már vaLaki nála és nem fikázást kértem!!!! Ő orvos is. SZERINTEM A TE GYEREKED EGÉSZSÉGES, DE HA íGY LENNE, TE SE ENGEDNÉD, HOGY KÉS ALÁ FEKÜDJÖN!!!!!! Egyébként az orvostudomány a gyógytornát tudja, az sem orvostudomány áés a fűző na meg egy kalap szarts em ér, tapasztalat, sajnos, úgyhogy a gerincgferdülést az orvosok csak műtéttel tudják jobbá tenni, fémdarabokkal, úgyhogy köszi én ebből nem kérek!!!!! Nem kértem tanácsot sem, hogy hova vigyem a gyerekem, csak azt kérdeztem, hogy valaki ismeri-e ezt a doktornőt, aki nem annak a véleménye nem is érdekel!!!!!!!!!!
2016. ápr. 4. 18:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Jesszus...Habzik a szád.Az eszed kihabzik a füleden.Szerencsétlen.
2016. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Te meg egy ütődött semmittudó alak vagy!!!!!!!!!!!!!!!
2016. ápr. 9. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!