Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt már valaki Dr. Medjanik...

Volt már valaki Dr. Medjanik Zoja veszprémi doktornőnél? Tapasztalatatok van, Hatásos? Hivatásos orvos? Nincs bent az Orvosi kamara névjegyzékben.

Figyelt kérdés
Http://www.medjanikzoja.hu

2016. márc. 21. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Te egy oximoron vagy...Magad kérdezted illetve jegyezted meg hogy nem találpd az orvosi kamara jegyzékében...Most meg hőzöngsz hogy ezt is említik a válaszolók???Idi.óta...:)
2016. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Kérdező: hányadik kezelésnél tartotok és milyen eredménnyel? Nagyon elfoglalt a doktornő vagy könnyen lehet bejelentkezni? Köszönöm.
2016. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Más alternatíva nincs! Ha temrészetgyógyászhoz mész, az a Te bajod. Az egész egy nagy handa-banda, egy ál-tudomány, a tudatlan emberek lehúzása."


Ha ennyire tudatlan vagy akkor elmagyarázom mint gyógymasszőr-fizióterapeuta, hogy a gyógymasszázs, reflexológia, gyógytorna, manuálterápia, balneoterápia is az orvostudomány része mégis a természetgyógyászathoz tartozik... Aminek mind igazolt a hatásmehanizmusa..


Szóval csak óvatosan kritizáljad a természetgyógyászatot.. :)

2017. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó látni hogy szeretitek egymást! Egye fene én kipróbálom itt Veszprémbem. Fülzúgás és testi elváltozások nyaki gerinc eredetére ezt a vidit találtam: https://www.youtube.com/watch?v=2OITUv57biM
2017. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ez úgy működik, hogy ingyenes sport foglalkozás magyarországon nincs.

Mint utolsó mentsvár, ott a gyógytorna, mert sokan már attól rosszul lesznek, ha egy fél literes palackot a fejük fölé kell emelni.

Az ilyenekkel senki nem mer foglalkozni, mert ha lesérül beperel.


Egyébként a legbiztonságosabb erőfejlestés a testépítés.

2017. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

lumbális MR vizsgálatom eredménye tömören:


L4-L5 paramediális sérv

L5-S1 protrusio

A lumbális gerinc teljesen kiegyenesedett.


Tünetek: állandó kisugárzó deréktáji fájdalom, bal combom zsibbadt, bal lábszáram külső oldala hol fájt hol csak zsibbadt. Állni néhány percig voltam képes, utána ülnöm kellett különben a fájdalomtól összeestem. Sétálni körülbelül 50 métert tudtam egyhuzamban. A fájdalom miatti kényszertartás miatt gerincferdülés is kialakult. Hátam teljes felületén az izmok kőmerevek, légzésem nehéz, vészesen lefogytam.


A panaszaim 2016 elején kezdődtek, őszre kulmináltak a fent leírtak szerint. Először gyógytornával próbálkoztam, de az időszakos javulások után egyre rosszabb állapotokba kerültem, végül a fájdalomtól már képtelen voltam bármilyen gyakorlatot elvégezni.


Jártam csontkovácsnál, tevékenységét inkább nem minősíteném. Ugyanígy az orvosokét sem.


Ilyen állapotban gyógymód után kutatva dobta ki "véletlenül" a google Zoya asszony honlapját. Minden mindegy alapon, mégis reménykedve jelentkeztem be hozzá decemberi időpontra. Ahol aztán a csontkovácsokhoz kezelésekhez viszonyítva "csak" simogatást kaptam. Kétségek közt mentem haza, továbbra is fájdalmas volt, járni, állni nem tudtam, de következő időpontot kértem. Lassan a kővé vált izmok elkezdtek felpuhulni, de továbbra is fájdalmas volt minden mozdulat. És úgy az ötödik kezelés után értem el odáig fejben, hogy engem itt meg fognak gyógyítani. Akkor már le tudtam hajolni. A hetedik kezelésnél megszünt a fájdalom, további három kezelés alatt az elfajult beteg izomzat újjászületett, gerincferdülésem eltűnt. Májusban teljesen egészségesnek nyilvánultam a terápia alatt 13 kilót híztam, végre tükörbe tudok nézni megint.


Nem szeretném azt a látszatot kelteni, hogy fizetett kommentelő vagyok. Épp ellenkezőleg, én keményen fizettem ezekért a kezelésekért (22eFt/alkalom).


Ezt a kommentet nem a szkeptikusoknak írom, (egészségesen nagyon könnyű hitetlenkedni). Azoknak írom akik gyógyulást keresnek maguk és szeretteik számára, de a "modern" orvostudomány csak széttárja a karját.


Őszintén szólva nem érdekel, hogy van-e Zoja asszonynak orvosi diplomája, nagyon is lecarom. Ő gyógyító, ami sokkal többet jelent. Érdemes elolvasni a könyvét is, ami kőkemény szakma, a végén esettanulmányokkal.


Áldás a két kezére, köszönet, hogy visszaadta az életemet.

2017. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hétfőn megyek,2018. jan. 29. Szmt székház. Fülzúgás, előreesett vállak, púposság, szédülés stb. Dobok majd egy értékelést pár kezelés után.
2018. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Első alkalom: a kezelés során semmi extrát nem tapasztaltam, kb mintha végigsimogatnák az ember hátát. A tolmács hölgy közölte, hogy másnap olyan lesz "mintha végig ment volna rajtam egy traktor". Csak nevettem rajta hogy persze persze...Másnap alig tudtam kikelni az ágyból, a lapockába sugárzó fájdalom majdnem teljesen eltűnt. Jövőhéten jön a következő alkalom, már várom. Fülzúgáson nem segített, de annak még lehet pár más oka is sajnos.
2018. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!