Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónapig altatónak használt...

1 hónapig altatónak használt esti 2db 0,25 Mg XANAX-ról milyen adagolással érdemes átállni IMOVANE altatóra?

Figyelt kérdés

kimerültség okozta alvászavar a probléma, már tudom, hogy mindenképpen érdemes átállni, mert a Xanax nem altató, nem is korszerű, és amúgy is problémás benzo...

Hirtelen viszont nem lehet átállni, nem működne, tudtommal azonban 2 hét alatt kellene lezajlódnia az átállásnak.

Átállási adagolásban tud valaki segíteni? (tudom pszichiáterhez menjek ezért az infóért, de időben és térben ez most nem megvalósítható most!)

Amúgy az Imovane-t is csak max. 1 hónapig szedném, addig felfut az alvásterápia és egyéb életmódváltások, de egyelőre még kimerült az idegrendszerem...

(sosem voltam alvászavaros, azon már túl vagyok hogy mitől van, konkrétan megvannak az okok és folyamatok, a lényeg a kimerültség, lelki ok nincsen!)

Köszönöm az esetleges hozzáértők értelmes és hatékony segítségét, a cél a fenti kérdésre a válasz...



2015. márc. 30. 22:52
 1/3 A kérdező kommentje:

tudtommal párhuzamosan kellene szedni egy darabig, amíg csökkentem a xanaxot és amíg felfut az imovane.


ennek az adagolásában lenne szükségem segítségre.


köszönöm!

2015. márc. 30. 22:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre ne vedd be! 1 db Xanaxot vegyél be kb 6 óra körül, majd késő este ha nem megy az alvás, akkor az altatót. Ha egy hét után jól vagy, akkor fél Xanaxra csökkentsd le az adagot.
2015. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos tanácsot! üdv
2015. márc. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!