Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvan valakinek Csányi...

Megvan valakinek Csányi Csenge pikkelysömörös könyve? Használt? érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 18:00
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én megvettem pont egy pár napja de sajnos elektronikus formában ami persze olcsóbb volt és ezért:/ de ink könyvbe jobb:) egyébként szerintem hasznos és tényleg könnyen beszerezhető hétköznapi dolgokot ajánl a gyógyitásra én nagyon hiszek benne mert engem megragadott csak nagyon sok akaraterő és türelem kell hozzá ami nagyon nehéz lesz ha megakarsz gyógyulni teljesen. De én mindenképpen ajánlom, nekem már utolsó remény sugaram:( sok sikert a gyógyuláshoz 17/L
2013. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érdeklődni szeretnék, hogy működtek-e a könyvben leirtak hosszú távon?Én most szszeretném megrendelni. Köszi a választ előre is!
2014. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!