Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az Augmentin Duo 875 mg/125...

Az Augmentin Duo 875 mg/125 mg tényleg nagyon erős antibiotikum? Tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel az orvos a mandulámra, azt mondta, erős antibiotikum kell.
2016. máj. 28. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális antibiotikum, nem "nagyon erős". Vedd be, majd meggyógyulsz.
2016. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Speciel én "gyomor-bél-vérzést" kaptam tőle! Lórúgásnyi antibiotikum"! Nagyon óvatos légy vele! Van ennél sokkal barátibb antibiotikum! Mellesleg egy sima mandulagyulladásra nem kell antibiotikum! Jók a különböző öblögetők, fertőtlenítők, láz és torok-fájdalomcsillapítók! Esetleg kipróbálhatod a reszelt-gyömbéres-mézes teát, a citromos-fokhagymát! Ezeknél jobb antibiotikum nincs és ember-baráti!
2016. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg, hogy attól kaptad? Ugyanis ilyen mellékhatás nincs feltűntetve, pedig a betegtájékoztatóba még a rendkívül ritkákat is beleírják. Viszont más gyógyszereknek, egy egyszerű recept nélküli Asprinnek is lehet ilyen mellékhatása.
2016. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem elég erősnek tűnt, mikor szedtem, folyamatosan éreztem az ízét a számban, majd állandó hányingerem volt tőle. Legközelebb mikor azt akart írni a doki, jeleztem, hogy azt aztán ne!
2016. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!