Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? 14 éves vagyok...

Hüvelygomba? 14 éves vagyok és nem élek nemi életet, azonban pár napja viszket és egy kicsit meg is van dagadva azonban már nem annyira.1 hete szedtem el az antibiotikum (augmentin)

Figyelt kérdés
néha a hasam is fáj de nem tudom, hogy köze lenne ahhoz, hogy mindjárt meg kell hogy jöjjön mert ritkán görcsölök.
2016. febr. 11. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikumtól simán lehet hüvelygombád, mert a hüvely védő baktériumait is elpusztítja.

Canesten kombi (kúp + kenőcs) helyreállítja a hüvelyflórát.

2016. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hasfájás meg simán lehet tünete az antibiotikumnak, mert a bélflórát is elpusztítja.... Joghurtot kell enni ilyenkor, hogy újra kialakuljon a bélflóra.
2016. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Antibiotikumtól simán kijöhet, menj el orvoshoz, kapsz kenőcsöt és kúpot, pár nap alatt elmúlik.

Lehet neked akár a Canesten Combi is jó lenne, de nekem az nem használt.

2016. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy az orvos, aki felírta az antibiotikumot, nem szólt, hogy hüvelyflóra helyreállító nélkül szinte biztos hogy gombád lesz!

Canasten combit vegyetek a gyógyszertárban és 3-4 nap alatt meggyógyulsz.

2016. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszönöm a válaszokat! egyébként már az Augmentin előtt is szedtem egy másik antibiotukomot sőt normaflore-t is ittam mellé de úgy látszik nem használt. !kaptam fürdetőt és Canesten krémet viszont kúpot nem attól,hogy már nem érzek semmit még lehet gombám?
2016. febr. 13. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Szedd be rendesen a gyogyszereket es hasznald addig a kenocsot amig kell, ameddig az orvos mondta!

Attol,hogy nem erzed meg lehet, azert kell beszedni mindent rendesen,hogy veglegesen elmuljon.

2016. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!