Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezt megtehetik az orvosok?

Ezt megtehetik az orvosok?

Figyelt kérdés

Egy rákos beteg nem vállalja a kemoterápiát ,ezért nem is vizsgálják meg ,rá se néznek az orvosok,hogy javult-e vagy rosszabbodott-e az állapota.

Vélemény?



2016. jún. 4. 13:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

9#!


Nincs idő olyan emberekkel foglalkozni, akik egy kezelést elutasítanak, de más orvosi kezelést azt igénybe vennének?


Te milyen esküt tettél? De ez csak költői kérdés volt, mert a válasz adott...

2016. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Egy 47 éves nőről van szó két nagy lánya van. Elutasítja a kemot ,mmert nem látja értelmét. Nem akarja élete hátralevő részét,az utolsó pillanatokat kínok között,szenvedéssel.. tehát szerinte e gy általán nem.éri m eeg...mivel nem garancia hogy túlálo..nagyon kicsi az esélyye.. inkább a szeretteo közöött szeretné leélni az pici időt ammi hátra van neki az életéből.

Ő csak ki akarta volna vozsgáltatni magát,hogy mennyire előrrhaladott..erre takarodjon a rendelőből..olyan hanngnemmben beszéltek vele.

Szerintem nem í gy kéne hozzáállni az orvosoknak ,hogy nem éri meg foglalkozniuk azokkal akik emellett döntötttek. Attól egy vizsgálat igen csal bele kéne hogy férjen. Én nem tudnék ilyen szivtelen lenni

2016. jún. 19. 18:37
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Ez nemcsak szívtelenség, hanem jogtalan, helytelen, tisztességtelen, emberi alapvető értékkel szembeni hozzáállás is.

A hölgy keressen fel másik orvost és betegjogi képviselőt.

2016. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%

Ezt az 57%-ost legszívesebben az ilyen kijelentéseiért ha egyáltalán orvos úgy kirugdosnám az egészségügyből hogy a lába nem érné a földet.... :)


ÜDv egy gyógymasszőr-fizioterapeuta egészségügyi szakember, tudod szánalmas amit leírtál és a helyedben elsüllyednék a földben... Szerintem egy senkiházi cionista bérenc rothschild fajzat vagy.... Tudjuk hogy szerintetek a természetgyógyászat egy hatástalan semmit nem érő meg csak a gyógyszerek meg "tudományos orvoslás" az ami jó csak éppen rohadtul nem tudtok semmit sem a jelenlegi tudományról biztos azért oktatják az ayurvédikus és a hagyományos kínai orvoslást mert haszontalan... Nem pontosan arról van szó hogy az embereknek elegük van a gyógyszereitekből amikkel mérgezitek őket és ez az undorító hozzáállás amit műveltek szánalmas "nincs értelme foglalkozni a beteggel" hát menj a jó k...... :)

2016. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%

"és egyszerűen elutasítja a jelen pillanatban egyetlen hasznos kezelést...akkor nem tudunk vele mit csinálni."


Mi hasznos? :)


Az hogy nem csak azokat rákos sejteket támadja meg a kemo hanem még sokkal több kárt okoz a szervezetben? :)


Mond neked tényleg ennyi eszed van? :)

2016. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%

Jaj drágáim, itt mindenki annyira értelmesnek hiszi magát..De egyikőtök se végezte el az orvosit, nem csinálta a szakképzést, osztjátok az észt arról, amiről fogalmatok sincs, amit a filmek sugároznak a csöppnyi agyatokba. Mindegyikőtöket beraknám egy onko-ügyeletre, csak 1-1 napra...amikor nincs elég orvos, és DÖNTENI KELL BETEG ÉS BETEG KÖZÖTT, és jó döntést kell hozni. Ha ennyire nagy a szátok, nyugodtan gyertek el segédápolni önként, kevés az orvos, nővér.Egy héten 6x vagyok ügyeletes...ennyiszer nem is lehetnék...ebből 3 éjszakára vagyok bejelentve..MIÉRT? MERT NINCS ELÉG ORVOS, HAHÓÓÓÓ...azért megyek el akkor is, mert ha én sem mennék el, akkor a nővéreken kívül nem lenne más éjszaka, és akkor még +1 embernek se lenne esélye túlélni egy éjszakai összeomlott keringést. Beszélhetünk arról, ki a szívtelen.


Igen, perpill itthon a kemo, a sugár, és a GLIVEC nevű gyógyszer alkalmazható.


De képzeld jártam természetgyógyász tanfolyamra is csak úgy kíváncsiságból, olyan mint a placebo, vagy a titok, vagy bármi ilyesmi, a javulási ráta 27% volt a rákos betegek esetén..


Még mindig a doktornő

2016. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

Honnan gondolod, hogy fogalmunk sincs az onkológiáról, kemóról, gyógyszerelésről, orvosi ellátásról, betegjogokról, eü. szakképzésről, kórházi ellátásról, eü. szakmáról?

Dönteni kell beteg és beteg között, pl. ki kapjon fájdalomcsillapítást és ki nem, kinél nem éri meg, mert nem választotta a kemót és kinél éri meg? Ekkora baromságot!

Nekem nem kell segédápolni, mert belülről, szakmailag ismerem az eü. területet.

6X nem is ügyelhetnél egy héten!

Ha nálunk nem volt elég orvos, nővér, akkor megtaláltuk a megoldást. De! Soha nem dolgozunk egy beteg rovására sem!

Az a szakszemélyzet, aki X beteg rovására mer dolgozni, az számomra nem jó szakember!

Ha vállalod a sok munkát, akkor soha és senki nem fogja megoldani a nehéz helyzeteteket, ellenben betegek állapota romlik, halnak meg, mert többekkel nem tudsz és nem akarsz foglalkozni.

Hahóóóóóó! Miért vállalsz olyan munkát, amiben szelektálod a betegeket? Ez aztán az esküellenes cselekedet!

Elástad magad. Pedig már azt hittem, tovább nem süllyedhetsz.

2016. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%

Mert a betegeket felveszik a nappalisok..mert fel kell venniük..és mikor beér az ember este semmi mást nem tapasztal, csak hogy tele az osztály...


Mert erre esküdtem..

Ha én sem megyek be, annyival is többen halnak meg.

Én is elkezdhetnélek téged osztani, ha annyira belül vagy az eü-ben, miért nem teszel vmit, a kedves kollégáiddal együtt???????

2016. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%

Látom, nem sikerült értelmezned a sorokat.....

Betegcentrikus, empatikus, megértő, figyelmes, szívből dolgozó, ítélkezés - és minősítésmentes, boldog életet kívánok.

2016. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%
Egy aktatologató sajtkukac honnan is érthetné mi zajlik le egy éjszaka alatt a kórtermekben.:-)
2016. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!