Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezt megtehetik az orvosok?

Ezt megtehetik az orvosok?

Figyelt kérdés

Egy rákos beteg nem vállalja a kemoterápiát ,ezért nem is vizsgálják meg ,rá se néznek az orvosok,hogy javult-e vagy rosszabbodott-e az állapota.

Vélemény?



2016. jún. 4. 13:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%
Egészségedre az értelmetlen találgatásodat is.
2016. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%

Én pl az egészségügyben dolgozok mint gyógymasszőr és biztosan kijelenthetem, hogy százszorta több embert gyógyítottam meg a betegségeiktől mint te a szar gyógyszereiddel, ennyit a placebo hatásról amiről gagyogsz.... :)


Tudom, hogy szerinted bioenergia sem létezik se energia ami körbevesz mindent csak az a baj hogy tisztára hülyének néznek titeket mert a tudomány már mérni tudja ezeket a dolgokat és lassan a szintetikus szaroknak nem lesz jelentősége sőt értelme a gyógyszer forgalom 80%-a hatástalan hulladék és bocsi de ennek van placebo hatása.... A statisztika tudjuk hgoy mást mutat csak éppen azt nem hogy minden 3. ember rákos és a gyógyszerokozta mellékhatások a 3. helyet foglalják el...


[link]


"Sok gyógyszer kevésbé hatékony, mint amennyire annak gondoltuk - figyelmeztettek a közelmúltban neves szakemberek. Sőt, egyes becslések szerint a vényköteles gyógyszerek a harmadik legnagyobb halálokozók a rák és a szívbetegségek után. Ennek kapcsán a Pénzcentrum most megnézte, mi jellemző a magyarok gyógyszerfogyasztási szokásaira, és mennyit költünk átlagban a gyógyszerekre.


Nemrég arra figyelmeztettek neves szakemberek, hogy sok gyógyszer kevésbé hatékony, mint amennyire annak gondoltuk. A szakértők azt állítják, hogy túl gyakran kapnak a betegek kevésbé hatásos, sőt sokszor inkább ártalmas gyógyszereket. A nagy gyógyszeripari cégeknek ugyanis - a minél nagyobb profit érdekében - óriási befolyása van abban, hogy milyen gyógyszereket írnak fel nekünk.

Egyes becslések szerint a vényköteles gyógyszerek a harmadik legnagyobb halálokozók a rák és a szívbetegségek után. A legnagyobb veszélyben azok lehetnek, akik több orvosságot is szednek párhuzamosan. Ugyanis minél több gyógyszert szed valaki, annál több esély van arra, hogy mellékhatások fognak fellépni. Ezeket a tüneteket azonban félreértelmezhetik az orvosok, amire újabb pirulákat írhatnak fel.


Az ördögi körnek pedig akár halál is lehet a vége."


Tessék egy tájékoztató Zacher orvostól....


Ez nem hogy placebo hatás hanem a beteg emberek ki írtása semmi öőbb mocskos zsidó propaganda, de ne aggódjatok nem fogtok ti több ezer éves gyógymódokat csak úgy elhitelteleníteni mert Ázsiának és a többi ehhez hasonló országnak lesz egy két beleszólása....


:)


Nem ártana kidugnotok a fejeteket a homokból kedves egészségipari orvosok akik rabszolgái vagytok ennek a cionista gyógyszermaffia rendszernek.... :)

2016. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként meg szerintem csak egy cionista bérencek vagytok mint azok a mocskos szkeptikusok is Átvágó Istvánnal együtt.... :) A tudomány nevébe nyilatkoztok közben meg alapvető dolgokkal nem vagytok tisztában! :)
2016. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%

"De képzeld jártam természetgyógyász tanfolyamra is csak úgy kíváncsiságból, olyan mint a placebo, vagy a titok, vagy bármi ilyesmi, a javulási ráta 27% volt a rákos betegek esetén.. "


Mekkora hazugságokat írsz, szánalmas vagy.... :)

2016. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%
Dolgoztam a Zacher osztályán is, nem kell bemutatni. ;)
2016. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Oké ,mindenki más.gyógymódot tart hasznosnak. De csak ezért nem vizsgálnk meg egy rákos beteget,mert nem akarja a kemoterápiát amibe fix hogy hamarabb hal bele.egy 45kilós nő..

Talán kemo.nélkül él.még.legalább egy évet, a kemóba pedig néhány hét alatt belehal...


Ettől függetlenül még igaazán ránézhrtne egy doki és nem elküldi

2016. jún. 22. 01:32
 27/28 anonim ***** válasza:
67%

Na, ha a pszichiátrián ki...-nánk minden beteget, akinek nincs semmi betegbelátása, asszem hamar elkönyvelhetnénk: NINCS BETEG, GYŐZTÜNK! :D

Remélem, kedves kérdező, érted a hasonlatot. Orvoshoz méltatlan, undorító magatartás. Főorvosnak szólni kell, és betegjogi képviselőhöz kell fordulni.

2016. jún. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%

50%-os te szerintem valami h.lye bértroll gyerek lehetsz semmi más, össze vissza hazudozol.... Kérd meg Vágót hogy küldje el a fizetésed és dobjon ki mert már leszerepeltél nehogy azt higgyétek, hogy nem tudják az emberek, hogy kiknek az érdekeik képviselitek....


Dolgoztál orvosként, ápolónőként, Zacher osztályán és még természetgyógyász is vagy.... Szerintem inkább menjél ki a levegőre és játszál az okos telefonoddal máshol..... :)


Üssétek be, hogy szkeptikus társaság és máris felismeritek ezeknek a fajtáját mindenhova odapofátlankodnak és valamilyen hihetetlen hazugságokat írogatnak hozzáteszem szándékosan, mert ezért fizetik őket.... :)

2016. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!