Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hazi gyogymod huvely gomba ellen?

Hazi gyogymod huvely gomba ellen?

Figyelt kérdés
Az igaz hogy ha felteszek magamnak egy gerezd fokhagymat az segit? Vagy a bio kefirt? Grapruitrol hallottam de azt enni kell vagy a levet be spriccolni a vaginaba? Az is igaz hogy mensi utan van esely az elmulasra? Annak mennyi eselye van hogy magatol is elmulik? 16L

2016. júl. 31. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem múlik el magától.

A hüvelybe semmit nem helyezünk fel, ami nem oda való. Élelmiszereket semmiképp. Olyat meg pláne nem, ami még jobban irritálhatja, marhatja az érzékeny nyálkahártyát, pl. fokhagyma, graipfruitlé.

Ezeket a butaságokat gyorsan felejtsd el.

El kell menni nőgyógyászhoz, hogy tudd, hogy valóban gomba e. Mert legtöbb esetben kevert, gomba és bakteriális fertőzés.

Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül is szereket. Esetleg azzal meg lehet próbálkozni egyszer. De ha nem múlik el tőle, akkor mindenképpen orvos.

2016. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nincs házi gyógymód a fertőzés kezelésére, hiába mondják egyesek!

2. Az, hogy konkrétan milyen kórokozó van, azt csak és kizárólag orvosi vizsgálattal lehet megállapítani, mert sok kórokozó okoz hasonló tüneteket és garantált gyógyulást csak célzott kezeléssel lehet elérni!


Szóval ne magadat kezelgesd, hanem fordulj orvoshoz, mert csak rosszabb lesz. Netán lesz egy felszálló fertőzésed és akkor majd nézhetsz, ha netán lesz egy húgyutakra is kiterjedő fertőzésed, amiből lesz egy vesemedence gyulladás, vagy női szerveket illetően egy petefészek vagy méhgyulladásod! Mert egyáltalán nem biztos, hogy gombás fertőzésed van! Illetve rendes kezelést is csak az orvos tud adni.

És nem ijesztgetni akarlak, mert lehet, hogy egy szimpla gombás fertőzésed van, de ha nem?...

2016. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs lehetosegem most orvoshoz menni csak esetleg 2 het mulva nem vagyok otthol stb. Amugy a fokhagymat egy ismerosomnek ajanlotta a nogyogyasz es az is 100 hogy sima gombam van mert minden jel arra utal.
2016. júl. 31. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3:

Nem tudhatod, jelekből sem. Orvos is teljesen pontosan csak kenetből tudja megmondani.

Fokhagymát tilos a hüvelybe tenni! Szétmarja a nyálkahártyád.

Vegyél Canestent, vagy valami ilyesmit. Használd azt és ha hazajöttél menj el dokihoz, ha nem múlott el.

2016. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az ecetes ülőfürdőt azért megpróbálnám, nem kell sok a vízbe, én szoktam csinálni, még rakhatsz bele sót is. nagy bajt nem okoznak, nekem a lábamról a gombát mindig megakadályozza, ha olyan helyen voltam és nem kapom el. de ha egyszer kihagyom, akkor mindig gombás lesz a lábam, mondjuk strand után pl. az orvos lenne a tuti, de amíg nem tudsz elmenni, patikában majd segítenek.
2016. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fokhagymás tejföl lesz az!!!!!!! :)


A grapefruitmag kivonat csepp esetleg, bár az úgy dereng, hogy antibiotikum, nem pedig antimikotikum.


Nincs házi gyógymód, max egy kamillás ülőfürdő enyhíthet, ha nagyon viszket.

2016. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!