Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A bioptron lámpa tényleg...

A bioptron lámpa tényleg elmulasztja ekcémát?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta van ekcémám és nem akar elmúlni. Valakinek használt? Vagy milyen betegségekre hatásos?
2010. ápr. 18. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdezőnek leírtam a saját tapasztalataimat a lámpáról. Én a barátnőm tanácsára vásároltam meg, az ővét próbáltuk ki. Az unokájának volt ekcémája, és kiegészítő kezelésként lámpázta. Segített!!! Ha felfekvéseket meggyógyít (márpedig igen), ekcémánál is hatásos. Nagyon sok mindenre jó. Nagyon sok kórház is használja, ez nem lehet véletlen. Nézz utána a neten, lehet-e a kezelési utasítását letölteni. Abból mindent megtudsz, de én a magam nevében csak ajánlani tudom, pedig nem vagyok forgalmazója, csak használója a lámpának.
2010. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Persze, és gyógyítja a rákot meg az Aidset is plusz el is mosogat helyetted és becsukja az ajtót utánnad!


Még a sggedet is kinyalja!!



XD

2010. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rákot tényleg gyógyítja, legalábbis az előadó szerint. Bepaliztak, és elmentem egy előadásra. Az előadó fekete ruhában volt, mert épp meghalt a férje, akit 20 évig a bioptron lámpával tartottak életbe. A nagylámpa 400000.- a kicsi 90000.- Kérdezd meg az orvosodat, hogy hol kaphatsz ilyen kezelést, és akkor nem kell megvenni.
2010. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak ekcémára kéne, hanem más kisebb betegségekre is. szeretném megvenni, de szerintem csak a kisebbet. A lányomnak van ekcémája és néha nagyon csúnyán előjön, azért keresek rá valamilyen gyógymódot, egyébként sokan írták más fórumokon, hogy nekik használt, ezért kérdeztem.
2010. ápr. 25. 16:13
 5/5 A kérdező kommentje:

16:50-es válaszolónak: Normális válaszokat szeretnék ha lehet.elég lett volna leírnod, hogy neked nem vált be.


A többieknek köszönöm a válaszokat, és még szeretnék több tapasztalatot, véleményt másoktól is.

2010. ápr. 25. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!