Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami bajom, ha beveszem ezt a gyógyszert depresszióra?

Figyelt kérdés
citalopram, a pszichológus írta fel a problémára de félek bevenni.

2016. okt. 5. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Többen túlélték már. Pszichológus nem ír fel gyógyszert, az a pszichiáter lehetett.
2016. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szóval van arra esély hogy életben maradok, igen. csak rosszat írtam... amúgy nem okoz ez függőséget? meg ha úgyis visszajön (szerintem) akkor nemtudom érdemes e szedni
2016. okt. 6. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eleve így kezded akkor lehet, hogy nem is úgy fog hatni, ahogy tervezte aki felírta. Nyugodj meg! nem lesz tőle semmi bajod ő tudja, hogy miért meddig.
2016. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vagy segít vagy nem, szerintem érdemes kipróbálni. A függőséggel kapcsolatban, én fél évig szedtem sertralint (ugyanaz a kategória, mint a citalopram), utána egy hónapig éreztem elvonási tüneteket. Lehet egyértelműnek tűnik, én szerencsére anno utána néztem, de nekem elfelejtette mondani a pszichológus, hogy csak fokozatosan fejezd be a szedését, sokkal rosszab érzés ha hirtelen csinálod.
2016. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én azt szedtem , nekem segített . Sajnos nem 100% - an mert ahhoz Te is kellessz. Vedd be, de ne ijedj meg az első hónap nagyon rossz , az összes mellékhatásait kihozza . De utána napról napra jobban leszel 😊
2016. okt. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azóta be se vettem, szerintem megy ki a kukába fölöslegesen váltottuk ki, szoval nem fog nekem segíteni ez a drog mert hát ez az...

https://www.youtube.com/watch?v=YM4vWu1Wrl8

2016. okt. 8. 18:08
 7/8 Eva Hagop válasza:
Hoban tudod elore hogy nem fog segiteni? Ha ki sem probalod akkor biztos hogy nem segit. De ha mar ilyen rossz a helyzet akkor legalabb adj neki egy lehetoseget! Sok embernek ez igen is nagyon segit, hidd el! Sok szerencset es javulast kivanok!
2016. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eva Hagop válasza:
Bocsi, honnan?
2016. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!