Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra és pánikbetegségr...

Depresszióra és pánikbetegségre Floxet / prozac 20mg, gyógyszert írtak fel . Van olyan aki Floxet vagy Prozac gyógyszert szedet? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Durva függőséget okozott nálam! Teljesen kifordultam tőle önmagamból, de szerencsére 3 éve abbahagytam és soha többé semmilyen gyógyszert nem szedek, kivéve advil ultrát a fejfájásra. Nekem a futás, a sport vált be.Szerintem ezek a pszicho gyógyszerek kivétel nelkul drogok. Ennek ellenére kövesd az orvosod utasitasait, az én példám lehet egyedi, másoknak pl bevált. Sok sikert a gyógyuláshoz ! 37 N
2015. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Két és fél évig volt "szerencsém" szedni egy coaxil nevű antidepresszánst. Na de ez nem jó kedvcsináló tabletta ahogy a pszichiáterek nevezik hanem olyan hatása volt nálam hogy elölte az érzelmeimet. Nem tudtam sírni, alig álmodtam valamit, nem éreztem ha dühös voltam két és fél éven keresztül tompaságot éreztem és olyan bágyadt, kókadt érzést. Már nem szedem két hónapja és mostanság van az hogy pár naponta sírok, elérzékenyülök egy romantikus filmen, tudok mosolyogni, odabújni a másik emberhez ha rosszkedvű megvígasztalni és vele együtt érezni. Szóval ha csak nem akarsz öngyilkos lenni akkor minek szednél be ilyen vackot? Inkább xanaxot szedjél vagy rivotrilt (frontint még mindig szedem mert az jó az antidepresszáns rossz) mert az óldja a szorongásodat és megnyugtat. Attól nem érzed úgy magad mint egy érzéketlen robot! :) Hidd el nem a levegőbe beszélek azt írtam most le amit tapasztaltam, pszichiáteremnek is elmondtam a véleményemet és azt mondta én szedtem és én érzem a hatását. Tehát nekem adott igazat Ő is!


Szóval szerintem ne szedjed a Floxetet mert az rossz. Helyette xanax vagy valamilyen gyenge szorongásoldót vegyél be hidd el az is segít!

2015. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Orvos írta a kérdező betegségére. Nem is tudom, hogy van merszetek orvosi terápiába beleugatni, a hozzáértés legcsekélyebb jele nélkül.

Kérdező: szedjed a gyógyszered, mert a betegséged nem gyerekjáték, és mástól meggyógyulni esélyed sincs. Biztos, hogy ezek a gyógyszerek főleg a szedés elején okoznak kellemetlenséget, de nélkülük esély sincs a javulásra. Gyógyulj meg.

2015. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Floxetet szedek, másfél éve van nekem előírva. Eleinte nem éreztem tőle változást és egy ideig abba is hagytam. Aztán most újra elkezdtem szedni mert úgy éreztem hogy szükségem van rá. De szerintem minden fejben dől el. És ennek van agytompító hatása.
2016. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!