Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem tele van slejmmel a...

Úgy érzem tele van slejmmel a légcsövem, folyamatosan köhögöm fel a váladékot. Most lehúztam egy feles páleszt, szerintetek segíteni fog?

Figyelt kérdés
Este 7 óra körül be kell vennem egy gyógyszert, addig viszont nem tudtam mit csináljak, gondoltam egyet és bedobtam egy felest. Szerintetek segíteni fog valamit? Eddig a Neocitran segített talán a legtöbbet, már 3 napja beteg vagyok. A pálesz meg házi szilva volt.

2015. dec. 9. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ez a bajom, tegnap voltam orvosnál. Felírt Tantum Verde-t, orrcseppet, és Rhinathiol Cold-ot. :)
2015. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köhögésre lándzsás utifű, vagy pedig valamilyen köptetőt pl, ambroxol, rhinatiol, stb...
2015. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább a kedved jobb lesz tőle. Menj el orvoshoz, kapsz köptetőt valószínűleg.
2015. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!