Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől fájhat a hasam ha a...

Mitől fájhat a hasam ha a menstruációm már múlik el és nekem csak az első három napban szokott fájni a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel már aludni sem tudtam tole pedig vettem be nospat is aztgondoltam hogy a mensim miatt van de ezek szerint nem. Semmit sem segitett. Tegnap este ettem két ilyen tejes kis kiflit meg ket virslit. Almalevet ittam ra az lehet hogy attol?
2017. jún. 14. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, sok minden lehet, ciszta, felfázás, egy nőgyó.ultrahang segítene. Nem akarlak ijesztgetni nekem ilyen húszévesen volt, hőemelkedés, aztán már hasogató fájdalom az vakbél volt! Menj el a körzetihez nyomogasson meg ha nagyon rosszul vagy! nekem először csak tompán fájt, aztán így, ahogy neked.. fiatalemberek gyakori betegsége ez is, de bármi lehet!
2017. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

..amúgy most már jobban vagy?:) remélem nem vakbél, tényleg.

1-es voltam.

2017. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat delutanra elmult a fajdalom viszont most este fele megint jelentkezett ugyan igy ahogy tegnap😕
2017. jún. 14. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, menj el körzeti orvoshoz, ez nem játék! én másfél hétig ugyanígy voltam aztán az utolsó órákban műtöttek, meg sem várták a második vérképet éjjel toltak a műtőbe. Nem fájt semmi utána, pár nap múlva már otthon voltam...de lehet csak egy ciszta csinálnak egy UH-t..két perc..

Nem fáztál fel ilyenkor nálam az is szokott lenni...???

Lehet valami gyulladásban van odalent. Nézesd meg....

2017. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben😕
2017. jún. 15. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
No, mi történt, jobban lettél?
2017. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
..majd írd meg mi van, remélem nem komoly!?....
2017. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!