Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációm? Nem tudom,...

Első menstruációm? Nem tudom, hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma suliba elkezdett fájni a hasam, szünetben elmentem wc-re és észrevettem egy barna foltot a bugyimban. Eddig csak fehér folyásom volt. Hazajöttrm elmentem pisilni es eszrevettem hogy barna folyast töröltem ki pici vérrel. Nem tudom hogy ez mi lehet, sose történt velem ilyesmi, nemtudom mit csináljak. 17/L
2017. ápr. 24. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj le a boltba, és vegyél betétet, vattát, és tedd a bugyidba.
2017. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 László Próféta válasza:
Ha veszel egy jó betétet az egy időre jó megoldás. A kamillát már ősidők óta használja a népgyógyászat, így azt tudnám ajánlani.
2017. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj minden kérdéssel bizalommal édesanyádhoz, talán zárkózottabb és magától nem szívesen beszél intim higiéniai dolgokról, de biztosan a legjobbat szeretné neked mindenben és segíteni fog!
2017. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj le a boltba, és vegyél betétet, vattát, és tedd a bugyidba.Mivel minden lány különböző, akárcsak a menstruációk, jó ötlet kipróbálni több betétet is, hogy megtudd, melyik számodra a legjobb. Ajánlom figyelmedbe az ultra vékony egészségügyi betétet, mivel rettentő vékony és jó nedvszívó, biztosítva ezzel, hogy tisztán, kényelmesen érezd magad. Próbáld ki őket a kedvenc farmerjaiddal, és meglátod, teljesen észrevehetetlenek.
2017. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat, tanácsokat, ment a zöld kéz :) Anyukámmal nem szívesen beszélek ilyen dolgokról ..
2017. ápr. 24. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor eddig nem is tudta, hogy nem menstruálsz 17 évesen??
2017. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, és most jött meg először? Ez azért nem teljesen normális szerintem... De az se, hogy anyukáddal ezt nem tudod megbeszélni. Nyiss felé, és beszéljetek. Szerintem nőgyógyászhoz is érdemes lenne elmenned.

20N

2017. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18 éves korig bármikor megjöhet...ha utána nem jön meg akkor van probléma. Valaki 10 évesen kezd el valaki 17. És akkor mi van?

Vegyél magadnak betétet és szólj anyukádnak. Az tényleg nem normális hogy nem tudja hobgy még nem menstruáltál idáig. Bár senki sem tudhatja milyen viszonyban vagytok egymással.

2017. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Anyukám tudja, hogy még nem menstruálok.

Anyukám 18 évesen kapta meg, idősebb testvérem ilyen korban.

2017. ápr. 25. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Megkapta? És be volt csomagolva? 😂 Masnit kötött rá valaki?

Ezt nem megkapjuk, hanem megjön. Helyesen így mondják magyarul.

2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!