Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fejbőr vizsgálaton voltam,...

Fejbőr vizsgálaton voltam, demotex átkát kerestek de nem találtak, viszont 16ezerért adnának gyógynövényes tonikot ajándék két samponnal, szerintetek megvegyem? (nincs vélemény róla) vagy vegyek nizoralt seborreára?

Figyelt kérdés
Hozzá érek a hajamhoz és hajcsomók maradnak az ujjaim közt, illetve hajmosásnál felkaparom a körmömmel a faggyút:// és büdös is hiába mosom meg a hajam :/ azt olvastam ez seborrhea:/
2017. jún. 27. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Atkát* át írt
2017. jún. 27. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad nekik bedőlni. Drága vackokat árulnak, amik semmit se érnek. Aranyárban van minden, reklámfogás csak az egész.

A seborreára vannak nagyon jó termékek, méghozzá szuper olcsón... Nem aranyárban.

2017. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Még nem hallottam a demotex átkáról. Valaki elátkozta?
2017. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"hajmosásnál felkaparom a körmömmel a faggyút" Ezt zsíros korpának hívják, a seborrhea esetén már sebek is vannak a fejbőrön.

Zsíros korpára fejbőrtisztító való, de ha sebes is mellette a fejbőröd, akkor először azt kell rendbe tenni, mert a fejbőrtisztító alkoholtartalmú és a sebeknek nem igazán jó.

Babasampont vegyél, hajmosáskor hígítva tedd föl MINDIG és cseppents bele kb. 5 csepp teafa illóolajat, vagy kb. 10 csepp grapefruitmag kivonatot. Emellett pedig szedjél magnéziumot, az is regulálja a fejbőr faggyútermelését.

Ezeket egy nem kókler, nem lehúzós hajgyógyásztól tanultam, nekem beváltak alapként, és erre megyek rá már később a fejbőrtisztítóval. Ha érdekel, megadom az elérhetőségét, ha nem, akkor is kipróbálhatod a fent írtakat, ártani nem fognak.

2017. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
csalók
2017. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező hova tűnt? Feldobott egy kérdést és még csak meg se köszönte? Na az ilyennek nem szabad segíteni soha. Legalja!
2017. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor az a két sampon nem ajándék, hanem bőven ki is fizettetnék veled, tudod, csak így hogy 'ajándék' jobban hangzik. Egy gyógynövényes tonik 16k-ért meg horribilis. Ne vedd meg. Helyette bármelyik dm-ben vehetsz bánfi hajszeszt, ami jó az ilyen problémákra mint a tiéd, vagy kénsampont stb. tehát ilyen természetesebb szereket. De ami még tutibb, és nekem bevált: diófalevél teát főzöl, beleöntöd egy jó nagy lavórba, és abban áztatod a fejbőrödet+hajadat percekig. Vagy almaecet+víz kombó is elég jó.
2017. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊 és kedves 6-os, sok dolgom volt, el is felejtettem hogy kiraktam a kérdést:) az atkát a telefon javította át, hozzászólásban kijavítottam, ne kötekedj. (ez már nem neked szól)
2017. jún. 30. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!