Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz közérzet, szorongás,...

Rossz közérzet, szorongás, pánik, mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

Igazabol nem ertem mi van velem, mert alapbol eleg vidam, jokedelyu vagyok, es most is probalok az lenni de nem megy. Valahogy nem vagyok onmagam, szedulok, faj a fejem, emberek kozott sokszor bepanikolok, a hasamra is ramegy. Nyugtato nem hat sajnos csak meg jobban tompit.

Egy emesztesi problemaval egyutt kezdodott ami azota elmult viszont a kozerzetem rosszabb lett. En abban remenykedem, hogy valami vitaminhiany lehet mert sajnos nem taplalkozom a legegeszsegesebben.

Vashianyom nincs, nem vagyok verszegeny viszont b12-t neztek es az eleg alacsony. Arra szedem a gyorsan felszívódó fajtat 1 hete, de azt hiszem csak rosszabbul erzem magam. Milyen vitamin vagy asvanyianyag hianya okozhat még ilyen tüneteket, vagy milyen keszitmenyt lenne erdemes kiprobalni? Elore is köszönöm szepen. 21L


2017. júl. 17. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az emésztési gondok tettek stresszessé? Mondjuk, hogy rosszul leszel és félsz ettől és emiatt nem bírsz enni. Ha van valami pánikbetegséged vagy stresszelsz attól lehet, hogy nem bírsz enni és rossz a kedved. B komplexet kérj a patikában, próbáld meg szedni, hátha segít. Ha az sem és továbbra sincs jó kedved, illetve aggodalmaskodsz érdemes elmenni pszichológushoz (én is hasonló gondokkal indulva most járok egyhez) vagy a családdal megbeszélni és a barátokkal, ha valami nyomaszt. Sokat segít. Nekem a sportot ajánlották, pilates, jóga vagy sétálás meg fokozatosan kis adagokba napi 8x kellett ennem. Illetve egy légzéstechikát mutatott, amibe 4ig számolva beszívod hasra a levegőt, 4ig bent tartod és 8ra kifújod. Elvileg a nyugtató teák is segítenek, citromfű, vagy van hangulatjavító (rettenet büdös :D) a Rossmannban lehet kapni. Ha tudok segíteni vagy beszélgetni szeretnél szólj, ha úgy érzed az segít. Lehet történt veled valami ami miatt így "befordultál" vagy rosszkedvű lettél érdemes ezen elgondolkodni.

(23/L)

2017. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!