Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pár hete becsípődőt a derekam...

Pár hete becsípődőt a derekam mit tehetek?

Figyelt kérdés
Voltam csontkovácsnál és utána jó is volt pár napig de most ismételten elkezdet fájni elég nehezen megy a járás és ha a hátamon fekszek és a bal lábamat próbálom kinyújtani akkor iszonyatos szúró érzést érzek a derekamban!

2017. nov. 22. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Komoly következményei is lehetnek, becsípődésnél gyakran műtétre van szükség, mindenképpen vizsgáltasd meg!
2017. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet kellene egy MR, de legalább egy röntgen. A műtét szót felejtsd el, ha ne adj isten sérved van akkor ásd bele magad a témába, hogy mit lehet tenni. Itt nem tudunk diagnosztizálni, de az is lehet, hogy csak egy izomgörcs, amit egy izomlazítóval és egy jó gyógymasszázzsal kezelni lehet.
2017. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyen-olyan alternatív módon próbáld kezeltetni magad, mert ez komoly probléma is lehet.


Személyes tapasztalat: becsípődésnek indult. Itthon kenegettem ilyen-olyan, elvileg arra való krémmel, plusz masszíroztattam szakemberrel. Picit jobb lett, majd visszatért újra, akkor már ideggyulladással.

Na, akkor már nem volt más választásom, mentem az orvoshoz. Ha hamarabb elmentem volna, lehet, megúsztam volna az elfajulását...

Végül több hétig voltam táppénzen ez miatt.


Te ne várd ki azt a pontot.

2017. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!