Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüstkolloidról mi a véleménye...

Ezüstkolloidról mi a véleményetek? Hogyan ürül az ezüst a szervezetből?

Figyelt kérdés
Én most fedeztem fel a napokban, mert hólyaghurutom volt (megint). Megittam egy kis dózist és helyretett pár óra leforgása alatt, nem fájt a vesém, alhasam és nem volt égő érzés pisiléskor. Lenyűgözött a szer, hihetetlen, hogy ilyen létezik. Másnak is voltak hasonló jó tapasztalatai? Olvastam, hogy az ezüst nem ártalmas az egészségre, régen is ezzel gyógyítottak és tartósítottak dolgokat. Viszont arról sehol nem találok információt, hogy hogyan ürül a szervezetből.
2017. dec. 11. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Epével, széklettel, vizelettel ürül. 12 éve használom, és hatékonyabb, mint az antibiotikumok. Valóban a felfázásra is jó. Jó még a candidára, baktériumokra, vírusokra, torokgyulladásra, nőgyógyászati problémákra.

2017. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!! :)
2017. dec. 11. 21:58
 3/3 szenes43 ***** válasza:

Nagyon régóta tudják hogy fertőtlenítő szer. Már a római légiókban is használták a katonák közötti fertőzések megelőzésére s gyógyítására.

Sajnos sok rémtörténetet olvastam itt az interneten hogy elszürkül tőle az ember.....meg melyik gyártóé jobb és melyiké rosszabb. A marékszámra,mindenre szedett antibiotikumnál biztosan kevésbé károsabb.

2017. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!