Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek, mit csinálhatnék?

Mit tegyek, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éveimben járó férfi vagyok, és a két lábamon észrevettem mindegyik lábujjaim között, hogy gombás a lábam. Idáig nem volt problémám, nem tudom hogy kaptam el stb. Mert tényleg nem tudom. Nem viszket, nem fáj. De amikor dörzsölöm, borzalmasan büdös a lábam. A kérdésem az volna, hogy mivel tudnám kezeltetni (akár házilag) a problémát? Az ecetes dolgot, a bepanthent probáltam és semmi. Mit tegyek, van valami házi praktika? Vagy menjek patikákba ocska vacak krémekért pénzt kiadni?


Köszi



2018. febr. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz! Otthon úgysem tudod meggyógyítani magad, és a sok felesleges kencével csak időt, de főleg pénzt pazarolsz. Ő tudja pontosan megállapítani, hogy milyen gomba, s hogy arra milyen gyógyszer való.
2018. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most meg probálom az ecetes vízet. ...
2018. febr. 10. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász + a következő portál próbáld ki, amit a cipőben kell szórni és ott szethinteni: mycosid
2018. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*porral próbáld (mobilról vagyok bocsi)
2018. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. A neten olvastam hogy a 20%-os ecet hatásos. Van valakinek tapasztalata?
2018. febr. 10. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Canestein krémet és azzal kenegesd, pár nap alatt elmulasztja és pamutzoknit hordj, ne műszálast.
2018. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nehogy használj ra bármi háztartási dolgot! Ez nem egy gyulladás,nátha, ez egy komoly fertőzés! Vegyel gyógyszertárban fagyasztot ra és azzal mindig képzeld. Vagy valami illatot! Kb. 2 hónap mire elmúlik
2018. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7# Bocsi nem fagyasztot! Ecsetelot, valami kence ficet!
2018. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!