Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A labamon es a honaljamon...

A labamon es a honaljamon nagyon suru a szor, valaki valamit tudna ajanlani, hogy mit csinalhatnek ez ellen?

Figyelt kérdés

Gyantazni szoktam a labam, de attol piros pottyos lesz. A honaljamon meg nem merem hasznalni a gyantat.

Valaki tudna valamit ajanlani? Lehetoleg olcso/esetleg hazi megoldast.

16/L



2018. jan. 27. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

- borotva

- szőrtelenítőkrém (bár ez egy idő után ártalmas, mert bőrön keresztül beszívódik a szervezetbe)

Amúgy manapság kezd divatba jönni a természetes szőrzet. Egyre több híresség hagyja a szőrt magán.

Pl: Madonna is ezt élteti most

[link]

2018. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Nem tudom igazabol azok a dragabb kremek mennyire hatnanak.. de akar olyat is vennek.

En nem akarom kovetni az uj “divatot”😂.

2018. jan. 27. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Veszel egy szőrtelenítő gépet. Ugye milyen nehéz volt a megoldás? :D
2018. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A túlzott szőrösödés hátterében hormonális probléma is állhat, nem ártana megnézetned magad háziorvossal és nőgyógyásszal is.

Illetve ezt olvasd el (PCOS betegség, más forrás is jó, az elsőt adtam): [link]

Sok nőnél előfordul.

2018. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is PCOS-em van. Epilátort használok, mert olcsó megoldás és nekem bevált. Nem erősíti a szőrt, mint a borotva.
2018. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az epilátor nekem nagyon bevált.hónaljra is.

nem szabad utána fürdeni, akkor nem gyullad be.

2018. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:38-nak


A borotva sem erősíti a szőrt. Nem is tudja, mert a borotva csak a bőr felszínén tud végig menni, és ott vágja le a szőrt. Magát a szőrhagymát nem érinti mert az mélyen a bőr alatt van. Csak azért hiszik sokan, hogy erősíti, mert a szőrzet ha nincs vágva, akkor idővel kopik, vagy a nap hatására világosodik. Borotválásnál az elvékonyodott, kivilágosított szőrt levágjuk, így a bőr alól az a szőr bújik ki ami még nem lett igénybe véve.

A szőrtelenítőkrémeknél nem mindig jó a drága, márkás. Hiszen a szőrtelenítőkben olyan kémiai anyagok vannak, amik hosszú távon árthat a szervezetednek, mert bőrön keresztül beszívódik.

Legjobb megoldás az epilálás, borotválás.

2018. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én borotválok mindent,de sajnos nyáron minden nap kell ha azt akarom hogy sima legyen.Viszont egyre kevésbé zavar,ha kicsit látni,hogy borostás.
2018. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítő krémet, felejtsd el!!! Pöceszagú, ártalmas kémuai vacak, hatástalanabb a borotvánál és irritáló, pepecselős.

Epilátor!!! Illetve a gyanta pirossága is elmúlik egy este alatt

2018. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!