Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segítene aki ért a homeopátiáh...

Segítene aki ért a homeopátiához, vagy szokott hesználni ilyen szereket?

Figyelt kérdés

Egyszerre bevehető két féle homeopátiás készítmény? ( Drosera 9 ch és Coccus caccti 9 ch) Nagyon erős makacs köhögésre ajánlották mindkettőt.

8 hetes kismama


2018. márc. 23. 17:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Mindenki abban hisz amiben akar, az pedig hogy politikát èpítesz egy sima vàlaszadàsba egyenesen ostoba dolog.
2018. ápr. 14. 20:26
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól rátapintottál a lényegre, csak majd nehogy magad ellen beszélj:


"Mindenki abban hisz amiben akar" - majd ha a gyerekednek lesz annyi esze hogy képes legyen felmérni a homeopátia valódiságát, és eldönteni hogy neki szüksége van rá, akkor etesd vele, és ne az akarata vagy ismerethiánya ellenére.


"politikát èpítesz egy sima vàlaszadàsba egyenesen ostoba dolog" - mondta az ember, aki vakon meg van győződve egy áltudomány működésében és mindenkit lehülyéz aki értelmes választ próbál adni, és azt képes lenne ráerőltetni másokra is csak a vakhit alapján. Ez pont olyan, mint elmondani három miatyánkot a beteg gyerekre, ahelyett hogy orvoshoz vinnéd, hiszen majd a HIT meggyógyítja. Vagy felvizezett vizet adni neki. Vagy szorgosan nyomni a like-ot Facebookon mert attól majd biztos jóllaknak az éhező gyerekek.

2018. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de a kèrdèsre értelmes választ nem kaptunk úgyhogy nem tudom miről beszélsz :D egyèbkènt annyira értelmetlen ès unalmas az életed hogy mèg azóta is visszajàrsz ide hajszolni az "igazad" ? :D Sajnos nekem èrtesítèsek jönnek hogy valaki válaszolt a kérdésre, azért olvasom a hülyesègeid, de ezek után inkább írogass magadnak, részemről a téma lezárva. Vagy esetleg talàlj magadnak egy másik kèrdèst ami alatt vitatkozhatsz, mondjuk az általad olyan nagyon kedvelt politika tèmàban :D
2018. ápr. 15. 09:52
 34/37 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon mellélőttél, az ostoba te vagy, mert még azt sem nézted meg, h az eredeti, politikat "belekeverő" válaszadó, és az, aki utána a tiedre válaszoló válaszadó különbözik. Lásd százalékok. Előttem válaszolónak igaza van. Nem tudsz felelősen dönteni sem a saját, sem a gyereked, sem az ország dolgaiban, mert buta vagy hozzá. Valakinek csak ki kell mondani. Hol jártál fizika, kémia, biológia órák helyett? Ha figyelrél volna, rajottel volna, hogy a homeopátia áltudomány, ma már a patikak is hatarolodnak el tole, akademiak, ismeretterjeszto szervezetek lepnek fel ellene. Hja, de a hit ellen mit lehet te ni. Es igen, a vakhit ebben, es barmely politikai oldalban ugyanazon torol fakad. Es barmilyen hihetetlen, EZ az ertelmes valasz.
2018. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
64%

Hozzáteszem, hogy szó sem volt politizálásról egyik válaszban sem, azt kizárólag a kérdező említette meg. Ehhez képest a saját válaszára hivatkozik vissza és már látatlanban eldönteni és ráhúzza a másik emberre, hogy ha szerinte "politikai" tartalmú volt az üzenet, akkor biztos akörül forog az élete is. Ez pedig nem több, mint a buta ember védekezési mechanizmusa: ha nem tud mit mondani akkor támad.


Kérdező: ha nem tetszik a válasz akkor ignoráld őket. Ha felvállaltad hogy felteszel egy ostoba kérdést egy megosztó témában, és azt vehemensen véded is, akkor kénytelen leszel elfogadni azt, hogy ellenvélemények is fognak érkezni rá. Amik nem mellesleg észérvek, tények, bizonyítékok, és nem csak üres vagdalkozás meg "én elhiszem, tehát igaz".

2018. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ide járni, de csak azért hogy kacaghassak a kérdezőn. Folytasd kérlek.
2018. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
En is rakukkantok neha, ha mar ittvan a megvalaszoltak kozott. Tanar vagyok. Termeszettudomany hatarteruletet tanitom. Vilageletemben gondolkodtam, ketelkedtem, erveltem. De a hit ellen meddo igyekezet, az emberi butasag mindent legyoz, ugy tunik.
2018. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!