Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki próbálta mar Rigó...

Valaki próbálta mar Rigó Istvan holgyi tea keveréket? Sehol egy db velemenyt nem latok, csak a sajat forumjan.

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 00:12
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Most rendeltem Hölgyi teát, ma sze ittam meg az első pohárral, szívesen olvasnék róla véleményeket.

Üdv!

2018. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Én már saját tapasztalatom alapján is biztosan merem mondani, hogy manapság az egyik legcsodálatosabb gyógynövény keverék !

Én a magam részéről minden nőnek kötelezővé tenném az időszakos fogyasztását !!!!

Csodálattal adózóm Rigó Istvánnak, aki ennyire körültekintően, tudását megalapozva hozta létre ezt a teakeveréket.

A környezetemben ... aki elfogadja a gyógyteázást ... már 4 embernek segített.

Nemcsak cisztára és myomára kell inni. Nagyon profi módon "karbantartja" a hölgyek problémáit.

Én mindenkinek javaslom, hogy első lépésben probléma esetén ezt próbálja ki .... és természetesen utána forduljon orvoshoz.

Rigó István oldalán a teakeverékek alkotóeleme is fel van sorolva, így tudni lehet, mit iszunk.


Rigó Istvánnak köszönet !!!!!

És jó egészséget, kitartást további munkájához.

2018. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tisztelt Kérdezô!!

Én próbáltam a Hölgyi teakeveréket 3 hónapon keresztül.

Egy nagyobb méretû ciszta volt a jobb oldali petefészkemen. Kelemes ízû tea, reggel és este ittam.

Sajnos a mûtét nem matadt el, 5 cm feletti cisztákat kivesznek...

Üdvözlettel, A.

2018. jún. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doros ***** válasza:
31%

Kedves 2. számú,

Hátha még erre is jársz.

Attól, hogy valami néhány embernek használt, ne tegyük már kötelezővé, jó?

2019. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A tea "reklámozója" volt a válaszoló akinek celoztad a kommented, ezert ajnarozta annyira. Ugyan ezt a szoveget olvastam máshol is, csak mivel senkit nem zavart hagytam.. :) ezek utan eszembe se volt kiprobalni a teát ennyi pénzért. Utalom ha hulyenek neznek ;)

2019. jún. 11. 15:30
 6/7 Rigo-teak ***** válasza:

Kedves #5/5, utolsó Kommentező. (bocsi, de máshogyan nem tudom szólítani)


Amit ír az nem igaz. Ezen az oldalon megjelent Kommenteket valódi teafogyasztók, saját tapasztalatuk alapján írták, akik nem "reklámozók" - ahogy Ön fogalmazott.


A máshol található gyógyulási történetek előzetes engedély alapján szintén valódi személyektől idézetek, melyeket én tettem közzé, az Ő előzetes engedélyeik alapján.


Kérem, hozzászólását a valóságra építse.

Mindannyian tudjuk, minden esetben öngyógyulás van, amit egy helyesen összeállított gyógynövényes teakeverék testi-lelki szinteken támogathat.


Figyelem! Gyógynövényes teakeverékünkkel (Hölgyi tea) és tanácsainkkal a szervezet testi-lelki öngyógyító és harmonizáló folyamatait segíthetjük elő, ám ezek az orvosi vizsgálatokat, ellátást valamint az esetleges gyógyszeres kezelést nem helyettesíthetik.


Üdvözlettel, Rigó István

2019. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rigo-teak ***** válasza:

Kedves Hölgyek.


Itt olvashatnak véleményeket a Hölgyi teáról, amely össze van kötve a Google-ban megjelenő véleményértékelés oldallal, amit a felhasználók írtak.

[link]


Ugyanitt összegyűjtöttük a leggyakrabban felmerülő kérdéseket is.


Mivel a gyógyulás nem csak egy teakeverék fogyasztásától függ, ezért az életmódtanácsokat petefészek- és mellciszták, mióma, endometriózis esetén itt olvashatják:

[link] eletmod-tanacsok-mit-tehetnek-a-holgyek-ciszta-mioma-endometriozis-eseten/


Figyelem!

Gyógynövényes teakeverékkel és életvezetési tanácsokkal a szervezet testi-lelki öngyógyító- és harmonizáló folyamatait segíthetjük elő, ám ezek az orvosi vizsgálatokat, ellátást, valamint az esetleges gyógyszeres vagy egyéb szakorvosi kezelést nem helyettesíthetik.



Köszönöm a bizalmat és jobbulást kívánok!

Rigó István

fitoterapeuta természetgyógyász

2021. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!