Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Méregtelenítéskor ihatok...

Méregtelenítéskor ihatok zoldtea/glinkoba tea kevereket, naturan?

Figyelt kérdés
harom napig almat szeretnek enni es vizet inni....ehhez megy a tea?
2016. nov. 25. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem méregtelenítés,csak önsanyargatás. Gyógyteát persze,ihatsz.
2016. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért mondod ezt?
2016. nov. 25. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet méregteleníteni. Ott van rá a veséd meg a májad. Olvass utána, de ne ilyen homeopátiás humbuk oldalakon.
2016. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Mert bolondság. Azért. A 2.is írta,mi minden szerved méregtelenít folyamatosan.

Vannak népi kultúrából eredő böjtök,amiknek van értelme is. Sportolj,ne feldolgizott élelmiszert egyél,hanem főzz, mozogj. Tedd ezt életstílusoddá. Akkor jó karban leszel. Ne akarj mindenáron vékony lenni.

2016. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kijott egy pattanas egy eve,ami nem akar elmulni az orromon. A borgyogyasz azt mondta nem tud vele mit csinalni. Irt fel rá kenceficéket,de idonkent begyullad.

Amikor meg sok pattanasom volt,olvastam iylen alma dietát...amit betartva(3nap) - megtisztult az arcom teljessen visszahuzodtak egy hetig a pattanasok utana.

2016. nov. 25. 12:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Bar nagyon ehes voltam,ugy hogy ettem sok zoldseget most, probalok egeszsegesen etekzni, es melle sok almat enni. (es kihagyni a nasikat,edeségeket)
2016. nov. 25. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk. Fogalmad sincs,ezek szerint, a méregtelenítésről,viszont tanácsot sem fogadsz el. Minek kérdeztél?
2016. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tulok vagyok,azert ... es hogy dicsekedjek hogy epp mit csinalok,milyen nagy dolgokon megyek keresztul.
2016. nov. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!