Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mellrák kezelése?

Mellrák kezelése?

Figyelt kérdés
Elsősorban az orvostudományban bízom, de érdeklődni szeretnék hogy milyen kiegészítő alternatív gyógymódok ismertek a mellrák kezelésében (gyógygombák, táplálkozás stb..)? Olvasgattam a neten, de hirtelen annyi információ zúdult rám hogy kicsit elvesztem. Jó lenne akár saját tapasztalatokat olvasni.. köszönöm ha valaki segít! :(
2018. márc. 29. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mammográfus vagyok, az én területem a diagnosztika, tehát a mellrákszűréssel, a szűrés során talált és a tapintható, panaszot okozó daganatok kivizsgálásával, mintavételezésével foglalkozom. A kemoterápia hatásosságát is mi mérjük fel, az operált kontrollokat is mi vizsgáljuk először fél évente, majd évente.

Hetente egyszer a kezelésről döntő onkoteamben veszek részt.


Sok emlőrákos pácienssel találkozom tehát. Az én tapasztalatom szerint a jó lelki alkat, a pozitív hozzáállás, a derűs életszemlélet nagyon sokat számít. Nem jó a nagy túlsúly, a dohányzás, a túlzott alkoholfogyasztás. Normális, kiegyensúlyozott táplálkozást javaslok. Onkológussal egyeztetve látom értelmét vitaminok, egyéb táplálékkiegészítők szedésének.


Vannak persze nagyon gyorsan előremenő, agresszív rákok, tragikus esetek, de szerencsére az évek óta visszajáró, jó állapotú asszonyok vannak nagy többségben.


Gyors gyógyulást kívánok!

2018. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Jövő héten megyek először az onkológiára, eléggé izgulok. Mindent meg szeretnék tenni a gyógyulás érdekében, de még nagyon az elején vagyok és ez a bizonytalanság, tehetetlenség a legrosszabb jelenleg. :(
2018. márc. 29. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes segítő betegcsoportokkal felvenni a kapcsolatot, ahol mellrákból gyógyult, vagy a betegséggel éppen küzdő nők vannak.

Nekem ez nagy segítség volt, lelkileg is, plusz rengeteg hasznos gyakorlati tudnivalót elmondanak a betegtársak, amire az orvosoknak nincs ideje.


Gyógygombákat és hasonlóan agyonreklámozott csodaszereket felejtsd el, nincs olyan, hogy "alternatív" gyógyítás, mert ha lenne, akkor az már nem "alternatív" lenne, hanem elfogadott, hivatalos orvosi terápia.

Csakis az evidenciákon alapuló terápia a tuti.


Ha kérdésed van a betegségről, írj bátran.

Ajánlott a neten csakis kizárólag megbízható oldalakról tájékozódni, ha érdekel hogy mik ezek mellrák témában, szívesen megírom.

2018. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Csak és kizárólag olyan szereket alkalmazz, amit az orvos is javasol. A gyógygomba és társai semmit nem érnek. Nem is értem, hogyan lehetnek az ilyen "gyógyítók" még szabadlábon. [link]

Sok erőt kívánok, és csak az orvosokra hallgass!

2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajánlanám neked ezt a videót: Új Medicinás megközelítés: https://www.youtube.com/watch?v=BeRWpxRdRD4
2018. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A mammográfus vagyok.

5#, te érdekelt vagy Bajnai Roberto üzletében? Mindig megtalálod a mellrákról kérdezőket és linkelsz.


"Ha valakinek nem tetszik, hogy be van húzódva a mellbimbója, vagy van egy gombóc a mellében....akkor semmi más dolga nincs, mint hagyni a mikroorganizmusoknak, hogy megoldják a konfliktust" mi vaaaan?majd csak ránő a mellkasfalára, bemegy a tüdőbe, aztán nem érti, mitől köhécsel meg fullad meg soványodik....


"a rák nem halálos"

Felháborító!! Ha Roberto, aki nagy lélekmasszőrnek tűnik, megkapná a rákot, visítva szaladna ORVOSHOZ.


Kérdező, hallgass az orvosaidra, vedd fel a kapcsolatot az érintettekkel (Mellrák után is van élet pl.). Szervezd át az életedet, nagyon sok vizsgálatra kell járnod majd, mindig a következő lépésre koncentrálj. Sarlatánoktól óvakodj.

2018. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6# Egyáltalán nem vagyok érdekelt Barnai Roberto üzletében, sőt, kifejezetten ellene vagyok annak, hogy egy ilyen lényeges információt ami a Szerv Atlaszban van 22 ezer forintért árul. Vannak ugyan videói amik fennt vannak a neten és igaz, hogy nem kevés, de akkor is részinformációk vannak benne. A Szerv Atlasszal együtt használva nagyon jó kiegészítők ezek a videók, viszont magát a Szerv Atlaszt elérhető áron kellene adni, hogy a legtöbb ember meg tudjon győződni a Hamer által felfedezett biológiai természettörvények valódiságáról.

Nekem kb. 3 éve van Szerv Atlaszom, de azt az egyik torrent oldalról sikerült leszednem amit 2 nap után el is távolítottak onnan. Mondhatjuk, hogy már 3 éve tesztelem a Szerv Atlaszt és eddig 17 elváltozással volt dolgom, aminek az érzelmi okát eddig 100%-osan sikerült beazonosítanom és így tudom, hogy mire kell figyelni. Több elváltozásomat így meg tudtam szüntetni vagy 50-70%-os javulást (az érzelmi konfliktusaim megoldásával szinkronban) tudtam elérni.

Ezek a biológiai természettörvények amiről az Új orvostudomány szól, valóban léteznek, de ha valaki nem tud róluk vagy semmibe veszi azokat, az kb. olyan mintha nulla kresz tudással vezetne a városban (persze lehet, hogy nem ez volt a legjobb hasonlat).

Én úgy kerültem kapcsolatban az új orvostudománnyal, hogy az orvosok epilepsziával diagnosztizáltak és életem végéig gyógyszer kúrára ítéltek. Csak nekem már elegem volt az egészből és utánanéztem más gyógymódok után és így találkoztam végül az Új Medicinával. Kb. 3 éve nem szedem a gyógyszereimet és semmi bajom nincs, ez persze az érzelmi konfliktusok megoldása nélkül nem volna lehetséges az Új Medicina viszont nagyon jól megválaszolja, hogy mikre kell figyelni.

Egyébként ez talán összességében a második link amit posztoltam az Új Medicinával kapcsolatban, de csak azért mert nekem eddig 100%-osan bejött, nem másért.

2018. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Ne haragudj, ezt véletlenül nem te írtad az első hozzászólásnál?

"Az én tapasztalatom szerint a jó lelki alkat, a pozitív hozzáállás, a derűs életszemlélet nagyon sokat számít"


Tehát ezek szerint a belső érzelmi világunk mégis csak nagyon sokat számít...

2018. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg számít, ebben egészen biztos vagyok.


Gyakran látunk a beteg férjüket megápoló, gyászruhás asszonyokat megérkezni elhanyagolt emlőrákkal. Itt egészen biztos vagyok a hosszan viselt lelki teher szerepében. Vagy az egyik friss esetem, aki a beteg anyját gondozza és a lánya tönkrement házasságánál segít a romeltakarításban, kétfelé húzzák egyszerre.


Viszont vannak a harmincas, szoptatós anyuják a gyorsan növő rákjukkal, akiknél gyakran későn történik a diagnózis, itt inkább a genetikai-hormonális vonalat gondolom okozónak.


Nagyon örülök, hogy segítséget kaptál az epilepsziád legyőzésében!


Én azt nem tartom normálisnak, hogy az igazság közé elbújtat teljesen tudománytalan és hamis dolgokat. Valljuk be, az a gondolat, hogy a betegségek egy része pszichiszomatikus és a test és lélek egy, nem újkeletű, erre alapozni egy kezelést nekem nagyon meredek.


Ne haragudj a hangnemért. A véleményemet fenntartom.

2018. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az igazság közé elbújtatna tudománytalan, hamis dolgokat és, hogy ezt mennyire teszi azt nem tudom mert nem vagyok orvos és főleg nem mikro biológus. Én csak az elváltozásaim folyamán sokat foglalkoztam vele és eddig még nem csalódtam. Annyit róhatnék fel talán a Szerv Atlasz ellen, hogy néhol azért pontosabban is fogalmazhatna. Tudom, hogy törekedtek a tömörségre de akkor is.

Leírnám, hogy saját magam számára mi az, ami bebizonyosodott.


1. Minden megbetegedés ami nem baleset, nem mérgezés, nem sugárzás vagy természetellenes táplálkozás eredménye egy konkrét érzelmi megrázkódtatással kezdődik.


2. Amennyiben sor kerül az érzelmi konfliktus feloldására, abban az esetben az elváltozás folyamat átvált a megoldás-utáni szakaszba. Ilyenkor vannak azok a kellemetlen tünetek, esetleg fájdalmak. Ez a szakasz addig tart ameddig a stresszelés tartott (visszaesésekkel együtt vagy anélkül). Ha kifut a különprogram és nincs érzelmi visszaesés, akkor nem jön többé elő.


3.A mikroorganizmusok nem kórokozók, hanem az egész rendszer részei amik a szövetszaporulatok, fekélyek elbontásáért felelősek. Na ennek sajnos nem tudok teljesen utána nézni ugyanis nem vagyok mikro biológus, azonban én azt tapasztaltam, hogy például: csak akkor leszek Influenzás, ha előtte átélek egy "Nem akarok megfázni", " Nem akarom a másiktól elkapni a betegséget stb." érzelmi konfliktust. Csak úgy magától nem jön elő és nem jött elő egyszer sem mióta csak figyelem a belső érzelmi világomat. Ez egy eléggé nehezen hihető dolog volt a számomra, azért még többször visszaestem ebbe a betegségbe, de ma már kijelenthetem, hogy folymatosan több mint egy éve nem voltam megfázva. Azelőtt vagy évente 4-szer is beleestem a megfázásba.


A CT felvételek körkörös gócainak valódiságáról ismeretek és tapasztalat hiányában nem tudtam meggyőződni. Van néhány ilyen felvétel a Szerv Atalszban, némelyik elég nehezen kivehető, azonban nem zárom ki, hogy van valóságalapja.


Leírnék még néhány dolgot:

1. A Szerv Atlasz nem diagnosztizálásra való, ehhez el kell menni az orvoshoz. Az más dolog ha már többször találkoztál az elváltozással és tudod miről van szó.

2. A gyógyszerek közül nagyon sok jó van és szükségesek is tünetenyhítés szempontjából, de az érzelmi konfliktust mindig meg kell oldani és csak addig ajánlott a szedésük ameddig a különprogram kifut, vagyis a betegség meg nem szűnik.

3. Az egészséges, kellő mennyiségű táplálkozás fontos, de különösen a megoldás utáni szakaszban, ugyanis a szervezetnek plusz energiára van szüksége ahhoz, hogy véghez vigye a gyógyulási folyamatot.


Eddigi meglátásom szerint az volna a legbölcsebb megoldás, ha ezt a tudást és a jelenlegi modern orvostudomány vívmányait összeolvasztanák és a kettőből kihoznák a legjobbat.

2018. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!