Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki mondana valamit a...

Valaki mondana valamit a leukemiarol? Vagy valakinek szemelyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azert kernek segitseget mert a baratnomnek masfel evet josoltak es nagyon ketsegbe vagyok esve

2018. ápr. 18. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Melyik fajta van?

Nekem gyerekkori ALL volt.

2018. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan en se tudom
2018. ápr. 18. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a barátnőd?

Tudnod kell, hogy mélységesen együttérzek és nagyon sajnálom, én nem is tudnék mást tanácsolni, csak kitartást kívánok.

Az a baj ezzel a betegséggel, hogy a fehérvérsejteknek van egy érési folyamata, de ennek valami gátat szab és nagyon sok fehérvérsejt lesz, a megengedett több százszoroza, viszont ezek nem érettek, nem tudják ellátni a funkcióikat. Ez társul vérszegénységgel, vérzékenységgel, emiatt lesz fáradt, levert, immunrendszer elgyengül.

Van akut és van krónikus lefolyású, a barátnődnek ezek szerint krónikus van. Van csontvelőből (myeloid) és van nyirokszervekben is megtalálható (lymphoid) leukémia.

A másfél év sajnos reálisnak tűnik, de én azt gondolom, hogy a reményt nem szabad sosem feladni. Kérdés, hogy ő hogy áll hozzá, sajnos nem könnyű ezt elfogadnia az embernek, én nem is tudom mit tennék, ha kiderülne ilyen.

2018. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Meg csak 17 eves lehetseges valahogy meggyogyitani?

Igy is nagyon ketsegbe vagyok esve de ha meghall akkor nem tudom mi lesz velem😞😞😞

2018. ápr. 19. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon jobban gyógyítható, nem tudom pontosan mi a gyógyulási arány, de mindent úgy kell csinálni, ahogy a doki mondja. Nem tudom mire alapozta a másfél évet, gondolom haematológus volt, mindenképpen kezelni kell.
2018. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Par napja bevittek a korhazba mert nagyon verzett az orra es lekellett egetni az egyik eret meg vert adtak neki de masnap mar hazaengedtek
2018. ápr. 19. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez előfordul, mert a trombocyták száma nagyon alacson és ezért vérzékeny lesz.
2018. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es ahogy haladunk elore mik lesznek a tunetek?
2018. ápr. 19. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én szívesen adok tanácsot, ha kell, de ez amúgyis egyénfüggő, másrészt függ a kezelések mellékhatásaitól is. Ha sugárkezelést kap vagy kemoterápiát, esetleg mindkettőt, akkor hányinger, hányás, hajhullás van.

Inkább azzal számolj, hogy a pszichikai nyomás sokkal nagyobb lesz, mint akármi más mellékhatás.

Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, de legyél ott mellette, akármi történik is, ez is nagyon nehéz lesz, de később hidd el nekem, hogy megéri. Támogasd, tarts ki, ez az élet legszebb dolga, próbálj meg a betegségétől elvonatkoztatni.

2018. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy miattam szenvedj. Nekem ez jutott. Neked nem. Éld tovább az életed.. 😊

Szeretlek. Sőt iszonyatosan szeretlek es rengeteg erőt adsz de attol meg ugyan az a beteg vagyok. Akinek már csak 2honapot mondtak. Altaton es fajdalomcsillapiton elek

Alszok hogy ne érezzem hogy mennyire rossz.

Nem akarok neked rosszat de lehet hogy igy jobb.

Meg ha most nem is azt mondod. Ne csinalj magaddal semmit.

Boldoggatettel

Es nem rontottal el semmit

Ne hibaztasd egyáltalán magadat

Te semmirol nem tehetsz. De igy jobb lesz.

Rengeteget koszonhetek neked

Tegnap amikor felebresztettek egesz vegig sirtam

A hugom probalt vigasztalni de nem tudott

Irni akart neked de nem engedtem

Eleg ha ők latjak hogy szenvedek

Teged nem akarlak ezzel terhelni

Inkabb igy ne akarj latni

Mar nem tudok meggyogyulni ebbol mar nem lehet

Keson vizsgaltak meg.

Rengeteget fogok aludni mar beszelni se tudunk szinte

Nem akarok fajdalmat okozni

Ezt irta meg penteken a baratnom😭😭😭😭😭

2018. ápr. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!