Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Leukemiarol szeretnek tobb...

Leukemiarol szeretnek tobb mindent megtipudni Van valamilyen megoldas a gyogyulasra?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a segitseg mert a baratnom leukemias es mar csak masfel evet josoltak neki most is korhazban van es leegettek az egyik ert a testeben es en meg nagyon aggodok
2018. ápr. 14. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Kemoterápián kívül? Nem nagyon. A megégett véna helyre fog jönni idővel, nekem vagy 8 hónapig néztek ki úgy a vénák mindkét karomon, mint aki szanaszét drogozta magát.


Nyugi, meggyógyulhat teljesen. Ne gondoljatok a halálra.

2018. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast

Neked sikerult rendesen felepulnod?

2018. ápr. 15. 12:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna sajat tapasztalatokat mondani hogy hogyan epult fol?
2018. ápr. 15. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem leukémiában szenvedek ugyan, hanem vastagbélrákban. 7 hónap alatt 2 műtét, kiújulás. 10 hónapja tiszta a ct, remélem így is marad, de a teljes gyógyulás még odébb van.
2018. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es ha az orvos azt mondja hogy mas fel eve van hatra akkor mennyire remenykedhetek abban hogy teved?
2018. ápr. 15. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon reménykedhetsz.

Hihetetlen sok előrelépés történik a rákkutatásban egy hónap alatt is, ne keseredjetek el.

2018. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat remenykedni remenykedek csak mikor azt mondjak hogy masfel eve van hatra annak a szemelyenek akit a vilagon a legjobban szeretek es az eletemet odaadnam erte es azt mondjak nem valaszinu hogy tul elni igy nagyon nehez remenykedni
2018. ápr. 17. 07:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek azt mondják, hogy másfél éve van hátra az nem csoda, hogy megrémül és erősen stresszes állapotba kerül. Bizonyítottan összefüggés van az ember kedélyállapota és az egészségi állapota között. Csakhogy a jelenleg uralkodó akadémikus orvostudomány nagy ívben tesz az emberek lelki állapotára, sőt még tesznek is arról, hogy még szarabbul érezze magát azáltal, hogy közlik az illetővel, hogy meg fog halni.

Én most belinkelnék egy Új Medicinás videót. Én nem voltam leukémiás, de nekem sokat segített ez az újfajta hozzáállás, vagyis a Biologika.

https://www.youtube.com/watch?v=sQWQa2vJ144

2018. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van. Baromi sokat számít, hogy mit mondanak neki. Mégiscsak orvos mondta, ő az okosabb, a diplomás, hogy jövök én ahhoz, hogy ezt felülírjam? Erre valóban vannak kimutatások, de más területeken is.

Én anno olyan szakmát választottam, amihez soha semmi közöm nem volt és mindenki ellenezte is éppen ezért, rágták a fülem, hogy úgysem fog menni. Kicsit kételkedtem is, de sokkal erősebb volt bennem az az érzés, hogy ezt akarom, ez nyugtat meg, erre most lehetőségem is van, és 14 éve töretlenül csinálom, és nem untam meg, most meg mindenki csodálkozik, hogy ez hogy lehet.

Gyerekkoromban nekem volt Lymphoid leukémiám, szerencsére az rendeződött, kemóval meg sugárral.

A véna ilyenkor "elég " sajnos a kemo meg a sok szer hatására, de az a legkevesebb most, az majd rendbejön.

2018. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!