Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen alternatív módszerrel...

Mentalevélke01 kérdése:

Milyen alternatív módszerrel szüntethető meg a mellciszta?

Figyelt kérdés

Évek óta mellcisztám van.

Vajon milyen színű egy ciszta folyadéka?



2018. júl. 11. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Cisztát megszüntető alternatív módszerekről nem tudok. Korral javul a helyzet.


A cisztatartalom többnyire szalmasárga, ha nincs gyulladás, akkor víztiszta, ha van, akkor megtört. Lehet sötét, szürkés, zöldes. Lehet nagyfokú gyulladás esetén gennyes, törmelékes, sárga-zöld.

Lehet türkizkék, egy-egy esetben szívtam már le sötét tintakéket.

Létezik tejciszta, annak a tartalma tej/tejszín/tejeskávészerű.

Ezek eddig jóindulatúak.


Ritkán van benne daganatos növedék, a tartalom akkor véres, húslészerű.


Mammográfus

2018. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a videót nézd meg, hátha kapsz benne segítséget: https://www.youtube.com/watch?v=BeRWpxRdRD4
2018. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Biologikás előző, mindig találkozunk az emlős kérdéseknél?


Kérdező, oldd meg a "konfliktust", és elmúlik a cisztád.

Ja, nem.

2018. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző!


Nem tudom, hogy kire gondolsz konkrétan, de ha más társaságra számítottál az azért van, mert gondolom véletlenül az "Alternatív gyógyítás" kategóriába nyilatkozol az Akadémikus orvoslás elkötelezetjeként.

Más egészségügyi kategóriákban biztos, hogy több lesz a neked tetsző hozzászólás.


A cisztáról még annnyit írnék, hogy amennyiben a tejmirigy érintett: Néhány mezodermális cisztának 9 hónap kell a kifejlődéshez, „megéréshez”. Ez idő alatt rátűződik, beszivárog a környező szövetekbe, és onnan szolgálja ki magát vérrel, tápanyagokkal. Ezt régebben „különösen rosszindulatú”, ún. infiltrációs (beszűrődő) rákos növekedésnek vélték, és eszetlen módon a környező szövetek kivagdalásával próbálták „megsemmisíteni”. A 9 hónap letelte után, a ciszta magától leválik a környezetéről, saját vérérrendszere alakul ki(!), és annak a szövetnek a funkcióját látja el, amiből kialakult. A cisztának sincs köze rosszindulathoz, az egy regenerálódó szövetrész. A cisztát 9 cm átmérő alatt, és ha egy mód van rá (nem okoz komplikációt), ne piszkáljuk. Ha az eltávolítás mellett döntünk, a kilenc hónapot érdemes kivárni, mert akkorra a ciszta leválik, és sokkal kevesebb kockázattal, technikailag is sokkal egyszerűbben távolítható el.

(Új Medicina)

2018. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

Valószínűleg az előbb leírtak közül a "9 hónapos rész" a mellcisztákra nem vonatkozik. Ezt véletlenül elnéztem. A többit viszont érdemes számításba venni.

2018. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismét az előző vagyok:


Amint látom, valamiért itt nincs módosítási lehetőség de még csak törölni sem tudom a saját hozzászólásomat.


A Biologika Szerv Atlaszból tájékozódtam, de elnéztem a dolgokat. A legjobb ha a Cisztás részt amit írtam, kedves Kérdező azt vedd semmisnek, viszont amit a videóban hallasz információkat abban lehet, hogy találsz számodra hasznos dolgokat. Az érzelmi konfliktus feloldása kifejezetten szükségszerű dolog.

2018. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!