Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez a mantrázás dolog tényleg...

Ez a mantrázás dolog tényleg működik?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, működik, ha azt mantrázom, és próbálom beleélni magam, hogy egészséges vagyok. Ez tényleg működik? És csak azokban a pillanatokban, vagy hosszabb távon is? Pl. én mentális beteg vagyok (skizo), nálam hosszú távon is más lehetek, jobb állapotban lehetek? Vagy egy deressziós, vagy önbizalomhiányos, stb.

Ezt hogy jó elképzelni, mert kétfajta egészség van, testi és lelki, a kettő nagyon más, bár nagy hatással vannak egymásra. Egyszerre is lehet ezt elképzelni, vagy csak külön? Tudtok valamilyen más módszert?



2018. szept. 22. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*hallucinogén*
2018. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#8, én sehol se mondtam olyat, hogy ne szedje a gyógyszerét. Nem tudom, milyen fokú a betegsége, de mindig van esély a gyógyulásra, ha valaki hajlandó és képes érte tenni.
2018. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es akkor valamit félreértettem. Igen, igazad van.
2018. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!