Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek volt/van hangszalag és...

Kinek volt/van hangszalag és gégebénulása? Tényleg maradandó a károsodás vagy van remény a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Azt mondják az orvosok, hogy azoknál szokott előfordulni akiket pajzsmiriggyel műtöttek. De nekem nem volt semmilyen műtétem a torkomban és mégis a bal oldalon lebénult a hangszalagom és a gégém. Azt mondták, hogy vagy meggyógyul vagy így marad örökre. Alig tudok beszélni, iszonyatos a hangom és fáj a torkom. Rettenetesen szenvedek tőle. Gyógyszert nem adtak rá, mert nincs mit adni!!Tapasztalt válaszokat kérnék ha lehet.
2010. jún. 28. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mellkasfelvételt csináltak már? Nem akarlak megijeszteni, de súlyos oka is lehet ennek (ugyan nem tudom se a korodat se azt, hogy pl. dohányzol-e). A pajzsmirigy problémák mellett mellkasi gyulladás, idegrendszeri betegség de sajnos tüdődaganat is okozhat ilyet (a nervus recurrens bénulása miatt). Ennek mindig van oka! Utána kell járni.
2010. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utánajártam mindennek.Már minden vizsgálatot megcsináltak ami létezik. Nem dohányzom és 43 éves vagyok. Kezelt depresszióm van már régóta és voltam ebben a depiben sokkal rosszabb állapotban és akkor nem volt ilyen probléma.Elég tartósan jó az állapotom, ezért nem értem, hogy egyszer csak egy reggel nem volt hangom és iszonyúan fájt a torkom. Akkor azt mondták, hogy vírusos gyulladásban van! De csak nem múlott el a fájdalom. Elindultam nyomozni és 5!! hét alatt derítették ki, hogy ez van! Nem lehet mindent a pszichés állapotra fogni szerintem, főleg ha jól kezelve van.És az orvosok sem tudják megmondani mi okozta. El vagyok keseredve.
2010. jún. 29. 06:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap 19:57 vagyok. Sajnálom, hogy nem találják az okát. Viszont az legalább pozitívum, hogy nagy bajt se találtak. Remélem, akármi is okozza, idővel rendbe fog jönni. Kitartás!
2010. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tegnap sikerült egy gégésszel felvennem a kapcsolatot és ma várom, hogy ő mit mond és mit javasol. Azért köszi a biztatást.Nem adom fel!
2010. jún. 30. 06:50
 5/7 anonim válasza:

Kedves kérdést feltevő!


Meggyógyultál ebből a betegségből? Helyreállt a hangod??? Ha igen, hogyan kezeltek? Tudnál segíteni??? Én most ugyanebben a cipőben járok, és nem bíztatnak semmi jóval. Üdv: Lisa

2012. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Engem is érdekelne, hogy meggyógyultál e már.

2013. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia páromnak is ez van:(((((((

Fél oldali hangszál és gége bénulása.rekedt a hangja alig kap levegőt...

Azt mondták erre nincs gyógyszer.Ő már fél éve így él.Vizsgálták Ő t már mindenhol sehol semmi nem tudják az okát.

2013. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!