Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tea fèlèkkel lehet kísèrletezni?

Delavega kérdése:

Tea fèlèkkel lehet kísèrletezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnèk egy saját tea keverèket kèszíteni aminek az alapja zöldtea. De azon töprengek, hogy pl a zsályával ki lehet e egèszíteni a jobb hatás èrdekèben. Pl memória frissessèg ès fogyás. Enyhe ismereletlen eredetű fűlzúgásom van. Erre is keresem a megoldást. A válaszokat előre is köszönö!. Marci.

2019. febr. 3. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább vásárolj készen teákat (a gyártók nálad sokkal jobban tudják, miből mennyi kell). A fülzúgást viszont semmilyen teával nem tudod megszűntetni. Ha csak pár napja zúg, rohanj el holnap a gégészetre, talán még visza tudják fordítani. Ha viszont már hónapok óta zúg, akkor valószínűleg úgy is fog maradni. A tartós fülzúgást tinnitusnak nevezik, amit jelenleg nem tudnak orvosolni, legfeljebb csökkenteni.
2019. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Üdv,! Köszönöm a válaszodat! Akkor őket kèrdezem meg, a zúgás minimális, sajnos szerintem ez így marad. Már megszoktam,3 ève cseng halkan a jobb fülem, minden vizsgálaton voltam már, persze nem találtak semmit. Zenère jól reagál. Utána csend van egy darabig. Köszi a választ!
2019. febr. 3. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez (halk sípolás a jobb fülben), csak 7 éve. Elegendő alvás, stressz kerülése, sok mozgás és a túl csendes helyek kerülése. Ezekkel minimális szinten tudom tartani. :)
2019. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Omacor kapszulát próbáld meg. Nekem segített.
2019. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hali mindenkinek! Köszönöm a válaszokat! Rohadt egy betegsèg a fülcsengès,nekem 3 ève kezdődött 1ik percről a másikra, napközben nem zavaró. De este az k.o. mikor megtörtènt, azt hittem megőrülök. De csak akkor, aztán elkezdtem megszokni. Okát nem találtuk meg, sèrülès daganat zèró. Valamit olvastam hogy minden embernek zúg a füle, de ők ezt nem halják.folyamatosan kísèrletezek, hang terápiával, vitaminokkal, nekem az a szerencsèm vele, hogy estènkènt nem hallom, kikapcsol. Azèrt a teafèlèk kísèrletezèseivel sem mondok le. Mondván aki keres talál.a hangterápia működik. Zajgenerátorral jsvítható.
2019. febr. 4. 14:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Haliho! Köszi! Ki próbálom! Közben találtam oldalakat, ahol már eleve keverik a zöldteát. Nem szeretnèk mostmár influenzás lenni ha már eddig ki bírtam. Fülem sem a fül hibája miatt cseng. Estènkènt nem is hallom. Nem e lehetsèges az. Hogy a tea gyulladáscsökkentője hat rá, ahol èpp gond van a jobb felemen, lehet szerencsèm van ès az esetek 20%ba tartozom akinek más baj miatt zúg a füle. A tvt bírom, főleg a reklámokat

... Minden nyavajára adnak valamit cdak erről van csend. Lol.

2019. febr. 6. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Újra itt vagyok. Viszont el kel mondanom hogy jelentősen javúltam a zöldteától. Pontosabban az egcgtől. A fülem cseng, de mára már nem zavaró napi szinten 2xlitert iszok belőle, tömèny zöldteát. Ja, ès beállt újra a rendszeres alvásom is. Persze mindenki máskèpp gondolkodik baja van. De egy próbát megèr. Újra álmodom! :).
2019. febr. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!